Spacerówka w teren

Przed zakupem wózka spacerowego zazwyczaj rodzice znają już swoje potrzeby i wiedzą, w jakim terenie poruszają się najczęściej. Poza miastem i w parkach sprawdzają się wózki przeznaczone do jazdy po bardziej urozmaiconych drogach.

Na co warto zwrócić uwagę poszukując spacerówki w teren?

Przede wszystkim, amortyzacja. Koniecznie powinna być pełna, na wszystkie koła. Im lepsza amortyzacja, tym prowadzenie wózka i podróż dla dziecka bardziej komfortowe. Wózki spacerowe espiro i np. model Magic posiada wyjątkową amortyzację kół. Każda nierówność terenu jest niwelowana i na dziecko podróżujące w wózku nie przenoszą się wstrząsy.

spacerówka espiro Magic

Foto: espiro Magic

Koła pompowane

Jeśli zazwyczaj poruszamy się po terenach podmiejskich, na nierównych drogach czy parkowych alejkach, sprawdźmy czy model wózka który nas interesuje, ma pompowane koła. Taki rodzaj kół ułatwia prowadzenie spacerówki i manewrowanie w razie konieczności skręcania lub podbijania. Model Sonic Air posiada koła pompowane, które łatwo można napompować w razie konieczności. Są też łatwe do zdejmowania na czas transportu lub przechowywania.

wózek spacerowy sonic air

Foto: Sonic Air

Dodatkowa wkładka

Kiedy spacerujemy często i nasza aktywność  z dzieckiem ma miejsce poza domem, warto pomyśleć o komforcie podczas wycieczek. Poza pompowanymi kołami, idealna spacerówka dla dziecka w teren, posiada dodatkową wkładkę. Jest ona zazwyczaj miękka, ergonomiczna i dzięki temu maluch w wózku ma wygodnie i czuje się bardzo bezpieczny. Jest to też rozwiązanie zdrowe dla kręgosłupa i wspiera prawidłowy rozwój postawy. Wkładkę w zestawie posiada model Sonic Air.

wózek spacerowy espiro

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional