O nas

O nas

Witamy w rodzinie espiro!

Jako zespół od ponad 25 lat z pasją tworzymy wózki i produkty dla dzieci.  Jako Baby Design Group jesteśmy zespołem specjalistów, ale przede wszystkim jesteśmy rodzicami i właśnie to piękne i osobiste doświadczenie dało początek marce espiro. 

Od początku marce przyświeca hasło: DESIGNED TO MOVE, które jest kwintesencją tego, jak rozumiemy rodzicielstwo i jakie produkty tworzymy. W espiro wierzymy w aktywne i radosne odkrywanie świata z dziećmi oraz dbamy o to, aby wraz z pojawieniem się maluchów mobilność rodziców nie została niczym ograniczona. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci, dlatego nasze produkty w pełni spełniają wymagania Was- rodziców i Waszych pociech. 

Mamy miliony powodów do wyjścia z domu! 

Tworzymy dla Was przemyślane rozwiązania, niezawodne, wielozadaniowe i proste w obsłudze. DNA espiro to: jakość, bezpieczeństwo i design. Oddajemy w Wasze ręce produkty przez nas zaprojektowane i przetestowane w europejskich instytucjach certyfikujących, jak i w naszym laboratorium. Wasza wygoda użytkowania i bezpieczeństwo maluchów to nasz priorytet. Nasz polski zakład produkcyjny daje nam możliwość tworzenia projektów i wprowadzania nowych kolekcji co roku. Pracując z młodymi polskimi projektantami dbamy o to, by produkty doskonale odzwierciedlały światowe trendy.

Towarzyszymy tysiącom rodziców w Polsce i Europie. Razem przemierzyliśmy już tysiące kilometrów. Staliśmy się członkiem rodzin wraz z narodzinami tysięcy dzieci!

 

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional