espiro alpha

Nowy fotelik I- Size Universal ISOFIX. Dla dzieci o wzroście od 45 do 105 cm. Z możliwością ustawienia tyłem i przodem do kierunku jazdy.  

ODKRYJ WIĘCEJ

espiro delta

Fotelik grupy 0+/1 /2 (0 - 25 kg). Z możliwością ustawienia tyłem i przodem do kierunku jazdy. Homologacja ECE R44/04. Mocowany pasami.

ODKRYJ WIĘCEJ

espiro kappa

Fotelik grupy 1/2 /3 (9 - 36 kg). Z możliwością ustawienia przodem do kierunku jazdy. Homologacja ECE R44/04. Mocowany pasami.

ODKRYJ WIĘCEJ

espiro omega

Fotelik grupy: 2/ 3 (15 - 36 kg). Z możliwością ustawienia przodem do kierunku jazdy. Homologacja ECE R44/04. Mocowany za pomocą systemu FX.

ODKRYJ WIĘCEJ

Foteliki samochodowe

najwyższa jakość, gwarancja bezpieczeństwa, świetny design

Jakość, Bezpieczeństwo, Design

Filarami marki espiro są: jakość, bezpieczeństwo i design. Nasze foteliki spełniają restrykcyjne wymogi europejskich standardów bezpieczeństwa, co jest gwarancją, że produkty są bezpieczne i komfortowe dla dzieci oraz będą spełniały swoją funkcję odpowiednio długi czas. Ponadto dbamy o to, by ich finalne wykończenie było funkcjonalne i jak najwygodniejsze dla dzieci.

Europejski Standard Bezpieczeństwa

Naszym priorytetem jest zapewnienie najmłodszym pełnego bezpieczeństwa podczas podróży, odpoczynku i zabawy. Wszystkie nasze foteliki spełniają restrykcyjne wymogi dyrektywy europejskiej ECE R44/04 lub są zgodne ze standardem i-Size (R129), który dotyczy jeszcze bardziej restrykcyjnych testów fotelików. Zanim nasze produkty trafią na rynek poddawane są licznym testom w europejskich instytucjach certyfikujących. Każdy fotelik espiro posiada odpowiednią homologację.

Testy i certyfikaty

W przypadku fotelików samochodowych bezpieczeństwo dzieci jest kluczowe. Testy zderzeniowe foteli przeprowadzamy w najlepszych europejskich jednostkach: w niezależnym laboratorium badawczym Tass International w Holandii oraz w laboratorium CSI s.p.a. we Włoszech. Dodatkowo współpracujemy z Instytutem Przemysłu Skórzanego w Łodzi oraz Instytutem Włókiennictwa w Łodzi, gdzie testujemy tkaniny pod kątem płowienia, czy pęczkowania. Przykładamy wielką wagę do faktu, że nasze produkty wspierają rodziców i ich dzieci od pierwszych dni życia.

Design

Design rozumiemy jako szereg procesów nadających produktom formę, kształt i styl. Dla nas to wielomiesięczne prace nad kształtem, krojem, właściwościami tkanin. Foteliki muszą być przede wszystkim bezpieczne, ale i wygodne. Wygodę dziecka, gwarantują odpowiednio zaprojektowane poduszki, wkładki, ochraniacze oraz materiały, które powinny mieć odpowiednią strukturę, kształt i być i łatwe w pielęgnacji. Dziecko powinno mieć zapewniony komfort termiczny  podczas podróży w foteliku i nie powinno przegrzewać się. Design fotelików tworzą projektanci, inżynierowie, technolodzy, specjaliści ds. tkanin. Każdy produkt przechodzi długi proces prototypowania, by finalne gwarantował odpowiedni poziom bezpieczeństwa i wygody.

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional