Next 2019 i Next 2020 porównanie modeli

Porównywanie modeli wózków między sobą to nie lada wyzwanie dla rodziców spodziewających się dziecka, a zwłaszcza pierwszego. Kiedy zupełnie nie znamy danej tematyki, a taką jest poszukiwanie wózka bez znajomości branży, pomocne jest porównywanie poszczególnych modeli. To trudne, ponieważ wiele modeli różni się od siebie detalami, funkcjami i wyposażeniem. Wózki 3w1 espiro next, to jeden z najczęściej wybieranych modeli  wózków dziecięcych. Od kilku sezonów w ofercie, model jest stale modyfikowany i dopracowywany tak, aby coraz lepiej spełniać oczekiwania współczesnych rodziców. Sprawdź, jakie różnice między modelami 2019 a 2020.

Zmiany w konstrukcji

Elementy konstrukcyjne wózka podlegają różnym modyfikacjom tak, aby jeszcze lepiej spełniać swoją funkcję. Zespół inżynierów espiro wprowadzil kilka zmian widocznych elementów konstrukcji. Gondola next 2020 otrzymała nowy wygląd poprzez zastosowanie odkrytego profilu. W wersji 2020 jest on odkryty i nie zasłonięty tkaniną. Jest to estetyczne rozwiązanie, które sprawia, że wózek dla dziecka 3w1 wygląda bardzo estetycznie. Zastosowany został także nowy uchwyt do przenoszenia gondoli, który jest bardzo wygodny i ergonomiczny.  Nowy regulator rączki ma w wersji 2020 bardziej nowoczesny, kwadratowy kształt.

wózek next 2019 - wózek next 2020 porównanie

 Zmieniono uchwyt do składania, dzięki czemu składanie wózka np. do transportu stało się wygodniejsze. Amortyzacja i koła to bardzo ważny element konstrukcji każdego wózka 3w1. Espiro next na 2020 posiada żelowe koła, a ich rozmiar zmniejszono, nadając całości bardziej spójny i nowoczesny wygląd.  Żelowe koła to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ są one w pełni bezobsługowe i nie ma możliwości ich przebicia np. na nierównościach czy innego rodzaju przeszkodach. Zaprojektowano nowy hamulec stop&go, który nie uszkadza obuwia podczas hamowania wózka. Zmiany konstrukcji dotyczą wszystkich wersji espiro next, czyli: avenue, Manhattan, melange, silver i limited.

Zmiany w wyposażeniu i funkcjonalności

Nowa kolekcja 2020 przyniosła wiele ciekawych zmian zgodnych z najnowszymi trendami w projektowaniu, oraz wyglądzie wózka dla dziecka 3w1 next. Widoczną na pierwszy rzut oka zmianą jest nowy branding espiro, który podkreśla charakter marki, jak również technologiczne zaawansowanie produktu. Nowe logo to potwierdzenie jakości i doświadczenia, oraz serii produktów projektowanych z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających młodych rodziców. Kolejną modyfikacją jest zupełnie nowa torba we wszystkich modelach next 2020.  Modny kształt i dodatki sprawiają, że chce się ją nosić bez przerwy. Jest wyposażona jak do tej pory, w matę do przewijania i praktyczne kieszenie na wszelkie drobiazgi, jakie tylko trzeba ze sobą zabierać wychodząc z maluszkiem. Estetyczne wykończenie z wysokiej jakości ekoskóry, oraz eleganckie dodatki to zupełnie nowa odsłona tego elementu wózka. Kosz w wersji 2020 ma inny kształt, jest bardzo pojemny i pomieści wszystkie potrzebne gadżety. W tej odsłonie zmodyfikowano także kształt kołnierza pokrowca gondoli – jest bardziej minimalistyczny i nadal spełnia swoją rolę.  

wózki next model 2019 i 2020 porównanie

Wersja espiro next melange 2020 posiada nową formułę wentylacji gondoli: są to panoramiczne okna wentylacyjne, które tworzą kompletny, przewiewny system na wiosenne i letnie dni. Dzięki wypięciu paneli materiału otrzymujemy wygodne i przewiewne miejsce snu i zwiedzania świata dla malucha.

wózki espiro next 2019 i 2020

Wózki spacerowe espiro next we wszystkich liniach 2020 otrzymała nowość w postaci podusi memory foam, która pasuje również do gondoli. Nie posiada mocowania na zamek jak w wersji 2019, dzięki czemu można ją wygodnie umieścić w zależności od wzrostu malucha. Nowością na 2020 są także melanżowe tkaniny w czterech modnych kolorach.

porównanie modeli wózek next 2019 i 2020

 

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional