Jaki wózek dla dziecka 3w1?

W momencie rozpoczęcia poszukiwań wózka dla dziecka, które ma przyjść na świat, pojawia się wiele znaków zapytania. Trudny wybór którego trzeba dokonać, jeszcze zanim dziecko pojawi się w domu.

Co jest ważne przy wyborze wózka?

Wózek dla dziecka 3w1, musi spełniać wszystkie oczekiwania co do tego rodzaju produktu. Odpowiednia amortyzacja, dodatkowe wyposażenie przydatne podczas spacerów, jak również kolorystyka, która będzie odpowiadać rodzicom.

Na co warto zwrócić uwagę?

Wózek 3w1 powinien wystarczyć do końca okresu podróżowania dziecka w wózku. Dlatego wybór musi być przemyślany. Warto skonsultować go ze znajomymi mamami które już używały wózka 3w1. Z pewnością chętnie podpowiedzą, oraz doradzą jaki model jest godny uwagi. Espiro Next jest często polecanym wózkiem 3w1 z uwagi na swoją funkcjonalność i bogate wyposażenie.

Jaki wózek 3w1 będzie najlepszy?

Warto zastanowić się, w jaki sposób będziemy użytkować produkt i gdzie najczęściej będziemy z nim spacerować, lub przemieszczać się. Wózek z gondolą i spacerówką w zestawie jak espiro next, będzie nam służył dłużej, na każdej drodze. Duże, amortyzowane koła pomogą prowadzić wózek z dzieckiem po najtrudniejszej drodze.

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional