Najlepszy wózek na wakacje

Planując wakacyjne wojaże stoimy przed wyborem odpowiednich ubrań, dodatków, ale równie istotny jest odpowiedni wózek na wakacje, który posłuży na krótszych i dłuższych letnich spacerach. Nie lada wyzwaniem jest wybór takiego modelu , który będzie spełniał wszystkie oczekiwania przemieszczających się rodziców z dziećmi.

Najważniejsze cechy wózka na wakacje

Wózek spacerowy na wakacje powinien spełniać szereg wymogów i powinien posiadać niezbędne cechy gwarantujące wygodne przemieszczanie się, jak również pakowanie. Rodzice wyjeżdzający na wakacje z dziećmi mają do przygotowania bardzo dużą ilość bagażu, potrzebnych akcesoriów i dodatków. Małe dzieci to zazwyczaj więcej ubrań, zabawek i tak dalej. Jak w takim razie wybrać wózek, aby dał się zmieścić razem z wszystkimi pozostałymi bagażami? Przede wszystkim powinien być lekki jak na przykład espiro art: tylko niska waga pozwala na łatwe przenoszenie go lub podnoszenie. Warto zwrócić uwagę na to, aby łatwo i szybko się składał: możemy to sprawdzić na miejscu w sklepie specjalistycznym, lub na filmikach instruktażowych. Espiro axel jest wózkiem, który można złożyć do bardzo niewielkich rozmiarów. To ogromny plus do spakowania wózka na wakacyjny wyjazd. Jeśli będziemy podczas wakacji spacerować po utwardzonych drogach, espiro galaxy sprawdzi się idealnie. Posiada przekładane siedzisko więc sprawdza się nawet dla najmłodszych dzieci.

spacerówka espiro galaxy na wakacje
foto: spacerówka na wakacje espiro galaxy

Wygodne prowadzenie i bezpieczeństwo

Każdy wózek na wakacje powinien się wygodnie prowadzić, oraz być bezpieczny i stabilny. Wózki spacerowe espiro są poddawane różnego rodzaju testom bezpieczeństwa, zanim trafią do sprzedaży. Dzięki temu wybierając się na wakacje możemy być spokojni o to, że nic nas nie zaskoczy, a maluch w wózku będzie zdrowy i zadowolony. Spacerówki espiro posiadają powiększane budki, co chroni przed promieniami słońca. Filtry UV zastosowano dla jeszcze lepszej ochrony. Niezależnie od kierunku, takie dodatki w wózku są ważne z uwagi na większe nasłonecznienie. Dodatkową pozytywną cechą jest wentylacja zastosowana w oparciu wózka jak w espiro magic.

wózek espiro art na wakacje
foto: wózek na wakacje espiro art

Praktyczne dodatki do spacerówki na wakacje

Podczas wyjazdu wakacyjnego, rodzice muszą być przygotowani na wszystko. Dlatego bardzo ważne jest, aby wózek spacerowy parasolka posiadał wiele dodatków w zestawie i był w pełni dostosowany do każdych warunków pogodowych. Espiro galaxy jest modelem, który posiada w oparciu wentylację, dzięki czemu dziecko nie poci się podczas letnich upałów. Wkładkę można łatwo zdjąć i stworzyć maluchowi komfort termiczny. Espiro axel ma poszerzaną budkę, która chroni dziecko od słońca i deszczu.

spacerówka na wakacje

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional