Wózek spacerowy parasolka - niewiarygodna łatwość składania

Szukając wygodnego wózka dla swojej pociechy, wielu rodziców ma określoną wcześniej potrzebę w postaci konieczności zakupu modelu małego po złożeniu. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest wózek spacerowy parasolka – łatwy do złożenia i zajmujący mało miejsca.

 

Czym się wyróżnia wózek parasolka?

 

Charakterystyczne dla tego typu spacerówki jest jej składanie, gdzie łatwym ruchem wózek składa się po długości i szerokości, uzyskując wygląd przypominający parasol od deszczu. Stąd nazwa parasolka, typ wózka poszukiwanego przez wiele mam. Można go po spacerze spakować do bagażnika każdego samochodu i zajmie w nim mało miejsca. Jest wygodny do prowadzenia i zazwyczaj ma pojemny kosz. Espiro Energy to parasolka, która występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każda mama może wybrać coś dla siebie.

Foto: wózek Energy

Dlaczego warto wybrać parasolkę?

 

W zależności od potrzeb, dla malucha, który już chodzi, w zupełności wystarczającym wózkiem jest spacerówka. Więcej czasu spędzanego na spacerach i podróżach oznacza konieczność zakupu lekkiej spacerówki. Dziecko przebywa w niej tylko podczas odpoczynku czy drzemki.

foto: wózek spacerowy Energy 

Jednak, gdy wybierze zabawę na przykład na placu zabaw, rodzicom wygodnie jest prowadzić lekki i kompaktowy wózek. Wózek parasolka składa się bardzo szybko i łatwo, można to zrobić po zakończonym spacerze, lub wycieczce.

Przed zakupem warto sprawdzić wymiary po złożeniu: do niewielkich rozmiarów składa się parasolka Energy.

 

Najważniejsze funkcjonalności

 

Jak każda spacerówka, także wózek spacerowy parasolka łączy w sobie kilka ważnych funkcji. Na chłodniejsze dni w zestawie znajdziecie pokrowiec na nóżki: można go założyć i dodatkowo ochronić dziecko podczas spacerów. Gdy pada, wózek Energy espiro posiada folię przeciwdeszczową, którą wystarczy nałożyć na wózek i uzyskać ochronę. Regulowane oparcie można łatwo rozłożyć i umożliwić maluchowi drzemkę na dworze. Dzięki powiększanej budce i zastosowanym filtrom UV, możemy dziecku zagwarantować ochronę w słoneczne dni.

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional