Jaki wybrać wózek dziecięcy do 500 zł

Kiedy szukamy najlepszego wózka dla dziecka, zawsze zwracamy uwagę na budżet. Im lepiej określony, tym łatwiej dokonać wyboru. Wózek do 500 zł to dobry wybór na każdą kieszeń i dobra proporcja ceny do jakości.

Model wózka do 500 zł

Jeśli potrzebujemy wózka o określonej cenie, łatwiej nam wyszukiwać konkretnego modelu po ustawieniu filtrów w sklepie internetowym, lub po kontakcie ze sprzedawcą i podaniu mu budżetu, jakim dysponujemy. Modele espiro warto przeanalizować przed zakupem, gdyż są dostępne w takich cenach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Niektóre dostępne z ciekawym wyposażeniem w tej cenie jak espiro energy czyli parasolka z pełną rączką.


Foto: espiro energy

Praktycznie na spacerach

Kiedy wybierzemy konkretny wózek do 500 zł wystarczy jeden spacer, aby przekonać się w praktyce, jak sprawdza się zarówno układ jezdny, jak i jego wyposażenie. Espiro magic ma wygodny pokrowiec na nóżki który jest bardzo praktyczny na każdym spacerze. Dodatkowym udogodnieniem są kieszenie na drobiazgi i pojemny kosz na zakupy.


foto: espiro magic

Wózek spacerowy dla każdego

Wszyscy rodzice mają różne potrzeby, ale wybierając wózek dziecięcy do 500 zł, z reguły można znaleźć wózek odpowiedni zarówno do miasta, jak i na tereny podmiejskie. Niezależnie od tego, czy ma pompowane koła jak sonic air, czy też jest lekką spacerówką jak axel od espiro, sprawdzi się o każdej porze roku i na każdej drodze.

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional