Jaki wózek z przekładanym siedziskiem?

Idealny na letnie spacery

Spacery na świeżym powietrzu, szczególnie w letnie, bardzo ciepłe dni to wyjątkowy czas spędzony z Waszą pociechą. Słońce, piękne bezchmurne niebo, śpiew ptaków to idealne elementy, które pomagają Wam tworzyć niezapomniane, rodzinne wspomnienia. Jak każdy rodzic, chcesz Twojemu dziecku dać wszystko co najlepsze.


wózek Galaxy

Wózek Galaxy został zaprojektowany w Polsce, przez polskich inżynierów tak, aby Twoja pociecha, była idealnie chroniona niezależnie od pogody.  Jest to szczególnie ważne w lato. Filtr UV, który posiada cała budka GALAXY, ochroni Twojego maluszka przed promieniowaniem. Dodatkowo możesz ją poszerzysz. Zwiększa to zakres ochrony oraz daje trochę więcej cienia.

Oparcie GALAXY pokryte jest drobną siateczką na całej długości wentylacji. Dzięki temu komfort termiczny małego pasażera, kiedy temperatura na zewnątrz rośnie jest na najwyższym poziomie. Podczas spaceru dziecko odczuwa przyjemny przewiew i razem możecie w pełni cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Dwukierunkowe siedzisko

Otaczający nas świat jest bardzo ciekawy. Poznawanie go absorbuje człowieka już od narodzin. Z radością, jako osoby dorosłe, obserwujemy jak poznaje go nasze maleństwo. Kiedy wyrasta już ono z gondoli, chcesz pokazać mu jak najwięcej ciekawych miejsc i podziwiać je razem z nim.

Z siedziskiem GALAXY jest to szczególnie łatwe i przyjemne. Możesz je wpiąć przodem do siebie lub przodem do kierunku jazdy w zależności od potrzeby. Jeśli maleństwo pragnie popatrzeć na Ciebie, pogaworzyć lub po prostu zdrzemnąć się, dobrze jest je widzieć. Podróżujecie wtedy twarzą w twarz. A kiedy zwiedzacie, podziwiacie nowe widoki, nowe miejsca, możesz przepiąć siedzisko przodem do świata. To wspaniałe rozwiązanie. Prawda?

wózek Galaxy

Wysokie oparcie

Czas z naszym maleństwem biegnie bardzo szybko. Dopiero co się urodziło, a już zaczyna samo chodzić. Każda chwila jest na wagę złota. Chcesz, aby Wasze spacery były wyjątkowe, a przede wszystkim wygodne dla Twojej pociechy. A Twój maluszek rośnie przecież „jak na drożdżach”.

Dlatego GALAXY to idealny wybór, który pozwala na komfortowe spacery przez wiele miesięcy. Jego oparcie jest jednym z najwyższych na rynku. A więc… UDANYCH, WPÓLNYCH SPACERÓW!!

wózek Galaxy na spacerze

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional