Jaka spacerówka na jesień?

Nadeszła jesień, czyli niezwykle urokliwa ale też chłodniejsza i bardziej wymagająca pora roku. Spacery z dzieckiem nie są już takie proste, a często zmienne warunki pogodowe ich nie ułatwiają. Sprawdź, jaki wózek wybrać by nie dać się słocie!

Jakie koła na jesienne spacery?

Każdego dnia robi się coraz chłodniej, pada deszcz i na naszych drogach mogą pojawić się nieoczekiwane utrudnienia. Szczególnie na terenach poza miastem, może to być trudniejsze podłoże czy błoto. W takich sytuacjach przyda się spacerówka na pompowanych kołach jak sonic air od espiro. Dzięki nim prowadzenie wózka jest wygodne i łatwiej pokonuje się przeszkody.

foto: sonic air pompowane koła

Ochrona przed chłodem

Kiedy temperatura spada, przede wszystkim chcemy chronić nasze dziecko przed chłodem. Dlatego warto zwrócić uwagę, jakie możliwości daje nam wózek spacerowy. Sonic air posiada miękką wkładkę na siedzisku, którą można połączyć z ciepłym, dopinanym komfortowym śpiworkiem. Tworzy to ciepły kokon dla dziecka, dzięki czemu nie marznie nawet podczas chłodniejszych dni. Do wózka można też dokupić folię przeciwdeszczową, by dodatkowo ochronić się przed opadami.

foto: ciepły śpiworkopokrowiec sonic air dopinany do wkładki

Funkcje przydatne jesienią

Poza dodatkowym wyposażeniem spacerówki, warto zwrócić uwagę na funkcjonalności produktu, które okażą się szczególnie ważne podczas jesiennych wypadów. Jedną z nich jest możliwość dodatkowego powiększenia budki. W sonic air jest to możliwe, budka rozkłada się niemal do pałąka i całkowicie ochrania dziecko. Jeśli dziecko nadal lubi spać w wózku, regulowany podnóżek i rozkładane oparcie tworzą mu dużą i wygodną powierzchnię do spania. Jest to istotne, aby drzemka na dworze była spokojna i komfortowa.

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional