Espiro Pi

Espiro Pi

Espiro Pi to fotelik samochodowy dla grupy 0+: 40-87 cm z systemem montowania tyłem do kierunku jazdy. Wyprodukowany zgodnie z nowymi Europejskimi Standardami Bezpieczeństwa w oparciu o system zarzadzania jakością ISO 9001:2015. Przetestowany w Europejskim Laboratorium CSI.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Pi
Espiro Pi
Espiro Pi
Espiro Pi
Espiro Pi
Espiro Pi
Icon

Zapewnij Twojemu maleństwu, odpowiedni komfort i bezpieczeństwo pod czas podróży z fotelikiem samochodowym espiro Pi, który jest przeznaczony dla grupy 0+: 40-87 cm z systemem montowania tyłem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych samochodów na rynku.

Espiro Pi posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz komfortowa wkładka redukcyjna dla niemowląt, aby podróż była jak najbardziej komfortowa dla maleństwa. Dodatkowym atutem modelu Pi jest regulacja wysokości zagłówka, dzięki której w łatwy sposób dopasujesz fotelik do wzrostu rosnącego dziecka. W espiro stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego zaprojektowaliśmy fotelik Pi tak, aby był zgodny z najnowszym standardem i-Size. Dzięki travel sysytem szybkie wyjście na zakupy nie będzie problemem! Fotelik z łatwością można zainstalować na stelażu wózka, wystarczy zapiąć go za pomocą uniwersalnych adapterów.  Wyprodukowany zgodnie z nowymi Europejskimi Standardami Bezpieczeństwa w oparciu o system zarzadzania jakością ISO 9001:2015. Przetestowany w Europejskim Laboratorium CSI.

Espiro Pi
Regulowany zagłówek, łatwo dopasuje się do wysokości rosnącego dziecka.
Espiro Pi
Fotelik posiada eleganckie detale, które współgrają z całą konstrukcją.
Espiro Pi
Montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa.
Espiro Pi
Fotelik posiada komfortową wkładkę redukcyjną dla noworodka.
Espiro Pi
Fotelik espiro Pi posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa.
Espiro Pi
Wpinany na stelaż topowych marek wózków
Espiro Pi
Wygodny uchwyt do przenoszenia.

Wymiary i wagi fotelika

                                                                                       

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie foteliki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional