Rafał Maślak z wózkiem Art

Nasz zwinny i lekki wózek spacerowy Art sprawdza się doskonale w podróży i nie tylko! Potwierdzić to może Rafał Maślak, który zabrał go w podróż do Meksyku!
Zobaczcie, jak łatwo można ten model spakować i zabrać w każdą podróż. 

 

RAFAŁ MAŚLAK - Popularność przyniosły mu tytuły MISTER POLSKI 2014, MISTER INTERNATIONAL INTERNAUTÓW 2014, III WICEMISTER INTERNATIONAL 2014 (Korea Południowa) oraz udział w programach telewizyjnych, m.in.: DANCE DANCE DANCE, NINJA WARRIOR, DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI,

AGENT GWIAZDY, UWAGA - KULISY SŁAWY, HELL’S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA. W 2017 roku został jurorem pierwszej polskiej edycji programu #SUPERMODELKA PLUS SIZE, za co był nominowany do TELEKAMERY TELE TYGODNIA 2018. Od grudnia 2019 roku widzowie mogą go oglądać w jednym z najpopularniejszych seriali BARWY SZCZĘŚCIA, gdzie wciela się w rolę Alana. Na koncie ma także role w serialach NA SYGNALE, NA DOBRE I NA ZŁE, ZA MARZENIA. Autor vloga #MAKSYMALNYTATA na YouTube. W sierpniu 2018 roku poślubił Kamilę Maślak. W marcu 2019 roku na świat przyszedł ich syn Maksymilian. 

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional