Prezentownik last minute

  1. Wave

Wyjątkowa, pełnowymiarowa spacerówka wave https://babydesigngroup.pl/espiro-wave, w której można bezpiecznie przewozić dzieci do 22kg! Ubiegłoroczna premiera tego modelu zyskała sympatię bardzo wielu użytkowników, dlatego i w tym roku nie mogło go zabraknąć w kolekcji Espiro 2022/2023!

  1. Sense

Wyjątkowe krzesełko sense https://babydesigngroup.pl/sense-4w1-espiro, którego świetny design dopełni każde modne wnętrze. Funkcjonalność 4w1 łączy w sobie krzesełko do karmienia, hoker, niskie siedzisko z oparciem oraz taboret. Można je wykorzystać na wiele sposobów

  1. Omega FX

Fotelik samochodowy espiro omega FX https://babydesigngroup.pl/fotelik-samochodowy-od-15-36-kg-espiro-omega pozwala bezpiecznie przewozić dziecko od ok 4 do 12 lat. Specjalny system montażu fotela ISOFIT do fotela samochodowego wraz z użyciem pasów samochodowych umożliwa jego solidne zabezpieczenie w ustawieniu przodem do kierunku jazdy. 

  1. Dream

Łóżeczko espiro dream https://babydesigngroup.pl/dream-baby-design z funkcją kojca to bezpieczna i przyjazna przestrzeń, w której dzieci czują się po prostu dobrze. Łóżeczko o funkcji kojca, które jest docenione przez ekspertów, uwielbiane przez rodziców. Niezwykle praktyczne. Wyposażone w wiele dodatkowym funkcji, jak na przykład: przewijak dla najmniejszych maluszków, czy wyższy poziom położenia materacyka, co prawdziwie ułatwia rodzicielstwo.

  1. Cloud

Wyjątkowe łóżeczko dostawne 3w1 cloud https://babydesigngroup.pl/espiro-cloud  Idealny produkt od pierwszych dni życia maluszka. Zaprojektowany i stworzony po to, aby zapewnić noworodkowi pełen komfort i bezpieczeństwo. Mobilne i niezwykle funkcjonalne, dzięki czemu prawdziwie ułatwia opiekę nad dzieckiem.

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional