Nowa era Next UP!

Wiele z Was pewnie zdaje sobie pytanie, co kryje się za nowym modelem Next UP ? Już spieszymy  z odpowiedzią.

Wprowadzenie nowej wersji Next czyli Next Up to wynik słuchania sugestii użytkowników i pracy naszego zespołu projektantów i inżynierów. Czy warto ulepszać coś, co już jest świetne ? Zdecydowanie tak! Jako marka pragniemy nie tylko tworzyć produkty z myślą o przyszłych rodzicach, ale również z ich faktycznym wsparciem oraz sugestiami.  Czy Espiro Next Up będzie całkowicie nowym produktem? Nie do końca, ponieważ będzie występował w kolorystyce Next 2.1 Melange oraz Next Multicolor znanej do tej pory, na srebrnym stelażu.

Lekka spacerówka

Po pierwsze w nowym Next Up zmieni się spacerówka, nasi projektanci zdecydowali się na tę zmianę, aby zadbać nie tylko o wagę siedziska spacerowego, które w Next Up jest lżejsze. Dzięki zmianom w projekcie, budka jest nie tylko bardziej elegancka, ale również spójnie gra wraz z całym siedziskiem. Ale to nie koniec zmian jakie mamy dla Was w nowej wersji!

Pełna wentylacja.

Zmieni się również funkcjonalność wentylacji w siedzisku spacerowym. Do tej pory okno w pozycji płaskiej zajmowało 2/3 powierzchni, w najnowszej wersji wózka wentylacja jest panoramiczna - w pełni odsłaniającą dziecko, dzięki czemu zapewnia mu możliwie jak największy komfort termiczny podczas drzemki. Ten zabieg nadał całej konstrukcji dodatkowej lekkości, aby utrzymać spójny wygląd siedziska spacerowego.

Nowy podnóżek

Nasi projektanci postanowili nadać również podnóżkowi odpowiedniej lekkości.Podnóżek w dotychczasowym modelu był wykonany z ekoskóry. Nowy model Next Up to podnóżek wykonany z materiału i odpowiednim splocie wyglądem przypominającym siateczkę. Takie rozwiązanie nadało mu dodatkowej lekkości oraz pozwala na jeszcze łatwiejsze czyszczenie powstałych zabrudzeń.

Nowy Next Up Chrome

Ale to nie koniec dobrych informacji ! W sezonie 2021 oraz 2022 króluje zdecydowanie ciemna konstrukcja! I tym razem tego u nas nie zabraknie, ponieważ poza ulepszeniem modelu Next wraz z Next Up zostanie wprowadzony nowy model Next Up Chrome!

Będzie to totalna nowość! Dlaczego? Ponieważ stelaż Espiro Next Up Chrome został wykonany z czystego chromu! A całość dopełnią najmodniejsze w tym sezonie tkaniny w trzech modnych odcieniach szarości.

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional