Joga zmienia życie!

To już pewne, bo udowodnione naukowo – joga naprawdę zmienia życie na lepsze. Pozytywnie wpływa na nasze ciało, umysł oraz emocje. Co to oznacza w praktyce? Szereg korzyści, o których musisz wiedzieć.

Joga to moment dla Ciebie. Czas, który daje odprężenie. Wszystko dzięki tak ważnej dla praktyki jogi uważności  - byciu tu i teraz i doświadczaniu teraźniejszości. Na moment odrywasz się więc od problemów życia codziennego, których w rodzicielstwie nie brakuje. Możesz zrelaksować i ciało, i umysł, a dzięki temu nabrać odpowiedniego dystansu do tego, co dzieje się wokół. To naprawdę pomaga żyć lepiej, pełniej, spokojniej i ciekawiej.

O prozdrowotnych właściwościach jogi mówi się od dawna. Nie ma lepszego sposobu na poprawę kondycji i wydolności organizmu, wzmocnienie układu odpornościowego i zapobieganiu innym dolegliwościom niż praktykowanie jogi. A przecież dobra kondycja, zarówno ta psychiczna, jak i fizyczna, to podstawa w opiece nad maluchem. Tylko będąc szczęśliwymi i zrelaksowanymi jesteśmy w stanie dać pociechom to, czego najbardziej potrzebują, by zdrowo i harmonijnie się rozwijać.

Joga jest też rekomendowana wszystkim tym, którzy chcą popracować nad swoim ciałem. Ćwiczenia fizyczne w jodze nadają się do tego doskonale, ponieważ zwiększają elastyczność i gibkość naszych mięśni, dzięki czemu my budujemy satysfakcjonującą i smukłą sylwetkę.

Pamiętajcie też, że podczas uprawiania jogi wytwarza się melatonina, która jest odpowiedzialna za regulację naszego snu. Dzięki systematycznemu praktykowaniu jogi, możemy więc poprawić jakość naszego wypoczynku… o ile tylko maluch nam na to  pozwoli.

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional