E!spirujące wyprawy - Chata pod Świnią Górą

Jest takie miasto pomiędzy Łodzią, Warszawą i Krakowem, które koniecznie trzeba odwiedzić. Leży sobie w  województwie świętokrzyskim. To miejsce, do którego koniecznie warto się wybrać. To właśnie tu znajduje się mała miejscowość Bliżyn. A w niej mieści się niewielka Chata pod Świńską Górą, jej gospodarzami są Kamila i Grzegorz.

To jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie pijąc poranną kawę na tarasie, można obserwować skaczące króliki! Przyjemne oderwanie się od codzienności, prawda? To także doskonałe miejsce na rodzinny wypad z dzieciakami. Atrakcji dla najmłodszych tu nie zabraknie – w ogrodzie znajdziecie bowiem wielką trampolinę, tyrolkę i basen ze zjeżdżalnią, który idealnie sprawdzi się podczas letnich upałów.

Chata położona jest w samym sercu lasu. Duża doza świętego spokoju, zdrowego powietrza i tego wszystkiego, czego żyjąc w wielkim mieście, ciągle nam brakuje. Przecudne okoliczności przyrody zachęcają do wspólnej, rodzinnej aktywności. Nie ma wymówek - są spacery, zabawa w chowanego i wycieczki rowerowe. W okolicy znajduje się również zalew na rzece Kamiennej w Bliżynie z dużym pomostem, plażą z kąpieliskiem czy wypożyczalnie sprzętu pływackiego !

Dookoła chatki znajduje się masa szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności. Nieważne, w jakim wieku są Wasze dzieci i jakie są Wasze umiejętności – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to miejsce nie tylko idealne do relaksu, ale również do aktywnego spędzania czasu!

Przemili gospodarze nie tylko zadbają o liczne atrakcje, ale nasze pełne brzuchy ! Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie odpocząć, to jest zdecydowanie ten kierunek.  Czas tylko dla nas, pełna harmonia z naturą, a do tego wszystkiego naprawdę przepyszne śniadania, obiady i kolacje !

Miejsce inne niż wszystkie, miejsce z duszą ! Polecamy je nie tylko na weekendowy wyjazd z dzieciakami, ale również na romantyczne wypady we dwoje !

 

P.S. 

Z tego co wiemy, mają ostatatnie wolne miejsca we wrześniu ! 

(8) Chata Pod Świnią Górą | Facebook 

 

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional