E!spirujące wyprawy - Bajkowa Osada

Jeśli szukacie niebanalnego miejsca na wypoczynek z dzieckiem, polecamy Waszej uwadze Bajkową Osadę w Rabce. To miejsce, które poleciła nam Jagoda. My tam pojechaliśmy, sprawdziliśmy i potwierdzamy – warto!

Bajkowa osada to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie relaks na łonie natury. Goście mają do swojej dyspozycji 10 bajkowych i niepowtarzalnych domków wypoczynkowych, które znajdują się na dużej, 40 - arowej działce. Ta jest ogrodzona, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że dziecko, które biega po terenie ośrodka, jest w pełni bezpieczne.

Na terenie Bajkowej Osady znajdziecie dwie repliki wozów cygańskich, wspaniały domek na wozie strażackim, luksusową Chatkę Królewny Śnieżki oraz trzy oryginalne domki kopułowe, które wyglądają jak wielkie igla. Przy domkach znajduje się piękna altana – idealna na wspólne, rodzinne posiłki na łonie natury.

Bajkowa Osada została stworzona z myślą o najmłodszych. Pełno tu miejsc, w których Dzieci będą świetnie się bawiły: placów zabaw z domkiem na palach, zjeżdżalni, huśtawek i karuzel.  Jest też trampolina, stół do ping ponga i wiele innych urządzeń, dzięki której mali – wielcy goście będą się tam doskonale bawić.

 

Jest też sezonowy basen o wymiarach 9,5 X 4,5 metra i głębokości 1 metra, w którym całe rodziny  znajdą ochłodę w ciepłe dni.

 

Bajkowa Osada jest prawdziwie bajeczna!

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional