Espiro Yoga

Espiro Yoga

Poznaj wózek doskonały z natury: inspirowany jogą, będący synonimem szczęścia, harmonii i spełnienia.

Wózek, który pozwala zadbać o to, co w życiu najistotniejsze: spokój, balans, harmonię.

W kolekcji 2024 z systemem voice of nature.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Espiro Yoga
Icon
Icon
  • Icon
  • Icon

yoga X espiro to pierwszy na rynku wózek, który dba o mindfulness młodych rodziców, dając im to, co ważne: szansę zatrzymania się na chwilę, złapania oddechu, wzmocnienia ciała i psychiki, bycia tu i teraz, czerpania radości z każdej wspólnej chwili. Espiro yoga w kolekcji 2024 wyposażona została w system voice of nature, który  delikatnym dźwiękiem szumu, umożliwia wyciszenie przestrzeni wewnątrz gondoli, od często „przebodźcowanego” otoczenia.

Przestronna budka z podwójną wentylacją i systemem szumiącym voice of nature

Dobrze wiemy, że duża przestrzeń jest synonimem komfortu. Projektując wózek yoga, stworzyliśmy przestronną gondolę - tak, aby zapewnić dziecku wygodę o każdej porze roku i zagwarantować najlepsze warunki do pełnego i zrównoważonego rozwoju. Yoga wyposażona jest w podwójną wentylacje, która zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza. W świecie pełnym bodźców, ukojenie i wyciszenie przyniesie maluszkowi system szumiący voice of nature, w który wyposażaliśmy espiro yoga 2024. System voice of nature – znany i uznany przez rodziców generator białego szumu. Inspirowany jest dźwiękami, które niemowlę zna jako dźwięk wód płodowych z okresu życia w brzuchu mamy.

Blisko natury

Regularne przebywanie w naturalnym środowisku sprawia, że podnosi się odporność organizmu, mniej odczuwamy stres i ból, zwiększa się poziom energii. Aby dbać o kontakt z naturą, model yoga został wyposażony w materacyk o bambusowym poszyciu - najlepszy dla delikatnej skóry noworodka. Bezpieczny w kontakcie, gwarantujący komfort podróżowania w czasie mniejszych i większych wypraw. Stonowane kolorystki, z pośród których aż trzy w odcieniach zieleni, zainspirowane kolorami ziemi i elastyczne w swej strukturze, certyfikowane tkaniny to dodatkowy atut.

Joga w yodze

Wyposażenie modelu Yoga w doskonały, miękki system amortyzacji sprawia, że Dziecko czuje się dobrze, błogo, pewnie i bezpiecznie.

Teleskopowa rączka dba o odpowiednią postawę ciała poprzez pełne dopasowanie jej wysokości do wzrostu osoby prowadzącej wózek.

System hamulców stop&go, w który został wyposażony model yoga, daje możliwość zatrzymania się w każdym momencie, by móc złapać głęboki oddech i wyciszyć umysł z natłoku myśli.

Kosz dostępny w dwóch wersjach (zamkniętej i otwartej) to kompromis w poszukiwaniach najbardziej pożądanej formy przechowywania akcesoriów.

Espiro Yoga
Projektując wózek yoga, stworzyliśmy przestronną gondolę, z wyjątkowo dużym poszerzeniem budki, chroniącym maleństwo przed mniej korzystnymi warunkami pogodowymi takimi jak słońce czy śnieg.
Espiro Yoga
Podwójna wentylacja, ułatwia cyrkulację powietrza w gondoli zarówno podczas letnich, gorących dni, jak i wówczas, gdy wózek znajduje się wewnątrz pomieszczeń.
Espiro Yoga
Wyjątkowy i bezpieczny system wypinania gondoli jednym ruchem oraz dodatkowe, specjalne stopery, które gwarantują stabilność i zapobiegają zabrudzeniom spodu gondoli w wyniku stawiania jej na podłożu.
Espiro Yoga
Innowacyjny system dodatkowej stabilizacji gondoli, która sprawdzi się na większych nierównościach w terenie.
Espiro Yoga
Specjalny system odblasków, w który została wyposażona yoga, dba o bezpieczeństwo dziecka i rodzica, ale nie zakłóca wyważonego i spokojnego designu.
Espiro Yoga
Gondola espiro yoga ułatwia przechowywanie i transport umożliwiając złożenie jej do niewielkich rozmiarów.
Espiro Yoga
Folia przeciwdeszczowa na gondolę umożliwi spacery z maleństwem niezależnie od aury na zewnątrz.
Espiro Yoga
W zestawie znajduje się uniwersalna moskitiera, która sprawdzi się zarówno przy gondoli, jak i przy spacerówce.
Espiro Yoga
Oparcie spacerówki można ustawić w trzech pozycjach, dzięki czemu dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub wygodnie spać w pozycji na płasko.
Espiro Yoga
Wyjątkowo obszerny i wygodny podnóżek spacerówki, który w zależności od potrzeb można z łatwością regulować jednym ruchem ręki.
Espiro Yoga
Siedzisko modelu yoga jest dwustronne - można je wpiąć w obu kierunkach jazdy.
Espiro Yoga
Folia przeciwdeszczowa do wersji spacerowej wózka skutecznie osłoni maleństwo od wiatru i deszczu.
Espiro Yoga
Budka siedziska wyposażona jest w system podwójnej wentylacji, który dba o cyrkulację powietrza i równocześnie umożliwia rodzicom obserwowanie maleństwa.
Espiro Yoga
Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i posiada funkcję poszerzenia. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.
Espiro Yoga
Praktyczna, dwustronna wkładka na siedzisku zwiększa wygodę malucha, a rodzicom pomaga w utrzymaniu czystości spacerówki.
Espiro Yoga
Stelaż wózka jest lekki i kompaktowy. Składa się dosłownie jednym ruchem ręki.
Espiro Yoga
Funkcjonalna klamra magnetyczna pozwala na spokojne zapięcie pasów.
Espiro Yoga
Stelaż wykonano z aluminium. Po złożeniu można go przechowywać na płasko lub pionowo, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Wózek można złożyć razem z siedziskiem w obie strony.
Espiro Yoga
Idealnie zbalansowana konstrukcja została wyposażona w elastyczny pasek z funkcją amortyzacji, dzięki czemu można ją z lekkością przenosić.
Espiro Yoga
Teleskopowa rączka daje możliwość zmiany jej wysokości, a tym samym pełnego dopasowania do wzrostu osoby prowadzącej wózek i utrzymania dzięki temu właściwej postawy ciała.
Espiro Yoga
Pojemny i zarazem zgrabny kosz wyposażony został w system szybkiego dostępu.
Espiro Yoga
Kosz w modelu espiro yoga dostępny jest w dwóch wersjach (zamkniętej i otwartej) to kompromis w poszukiwaniach najbardziej pożądanej formy przechowywania akcesoriów.
Espiro Yoga
Zatrzymania w jodze nie są kwestią przypadku, w wózku espiro yoga także - odnajdziemy w tym modelu niezawodny hamulec stop&go.
Espiro Yoga
Wyposażenie modelu yoga w doskonały, miękki, poczwórny system amortyzacji sprawia, że dziecko czuje się dobrze, pewnie i bezpiecznie
Espiro Yoga
Adaptery do fotelików 0+ w osobnej sprzedaży.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

System voice of nature.

Adaptery podwyższające gondolę dają możliwość zmiany jej wysokości, dzięki czemu można dopasować ją do wzrostu osoby opiekującej się maleństwem w wózku, a tym samym utrzymania dzięki temu właściwej postawy ciała.

Wózek Yoga został wyposażony w materacyk o bambusowym poszyciu - najlepszy dla delikatnej skóry noworodka. Bezpieczny w kontakcie, gwarantujący komfort podróżowania w czasie mniejszych i większych wypraw.

Pokrowiec na gondolę z subtelnymi przeszyciami.

W zestawie znajduje się komplet folii przeciwdeszczowych do gondoli oraz spacerówki.

Torba dla rodzica pomieści wiele niezbędnych drobiazgów, dodatkowo wyposażona została w dwie termiczne kieszenie.

Kołnierz hot&cool system to kompromis w poszukiwaniach optymalnej formy docieplenia czy wentylacji gondoli.

W zestawie espiro yoga znajduje się praktyczny przewijak, umożliwiający przebranie maleństwa podczas spaceru.

Użyteczny pokrowiec na nóżki do wersji spacerowej wózka zapewni ochronę przed chłodem.

Praktyczna, dwustronna wkładka z elementami mocującymi zapobiegającymi zsuwaniu się jej ze spacerówki nawet przy najbardziej aktywnym maluchu.

Elastyczny uchwyt na kubek umożliwia zastosowanie kubka czy butelki niezależnie od ich wielkości.

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional