Espiro Penne

Espiro Penne

Poznaj nowe krzesełko inspirowane stylem skandynawskim, idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Wyjątkowa funkcja: rozkładane do spania!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Penne
Espiro Penne
Espiro Penne
Espiro Penne
Espiro Penne

Pierwsze krzesełko do karmienia, które zostało zaprojektowane tak aby wszystkie posiłki od teraz były w pełni komfortowe. Nowoczesny design, funkcjonalność i bezpieczeństwo to zdecydowanie cechy krzesełka Penne. A dzięki podwójnym tacą, w łatwy sposób posprzątasz po pierwszej marchewce.

Inspirowane stylem skandynawskim

Tapicerka z ekoskóry i niepowtarzalny wygląd wkładki sprawią, że będzie ono idealnym dodatkiem w Twoim mieszkaniu. A dzięki swoim funkcją i rozmiarom każdy posiłek będzie wyjątkowy. A gdy malucha zmorzy drzemka w łatwy sposób zmienisz krzesełko w leżak do spania.

Wyjątkowo praktyczne

Dwie tace, górną część można wyjąć i umyć. Miejsce na kubek lub butelkę – ułatwia podawanie napojów maluszkowi. Kompaktowe po złożeniu – zajmuje mało miejsca. Dzięki pięciopunktowym pasom i dodatkowemu elementowi zabezpieczającym przed wysunięciem dziecka, nie musisz się już martwić o przypadkowe wysunięcie się dziecka z krzesełka.

Espiro Penne
Oparcie krzesełka Penne rozkłada się do pozycji leżącej, od teraz maluch może siedzieć, półleżeć lub leżeć.
Espiro Penne
Regulowany podnóżek sprawia, że krzesełko idealnie dopasowuje się do wzrostu każdego dziecka.
Espiro Penne
Kosz znajdujący się poniżej krzesełka sprawdzi się idealnie na wszystkie potrzebujące akcesoria.
Espiro Penne
Espiro Penne posiada podwójną tacę, którą można wygodnie wsunąć i wysunąć.
Espiro Penne
Siedzisko krzesełka Penne wykonane zostało z materiału, który jest łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo siedzisko posiada miękką i przyjemną wkładkę.
Espiro Penne
Krzesełko po złożeniu zajmuje mało miejsca.

Wymiary i wagi

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional