Espiro Only Way 2024

Espiro Only Way 2024

Espiro Only Way to spacerówka do 22kg z siedziskiem wpinanym przodem i tyłem do kierunku jazdy, na każdy teren z obszernym koszem, zintegrowaną moskitierą, uchwytem na torbę i kubek oraz magnetyczną klamrą. Piękne, modne odcienie, wysokiej klasy tkaniny.

 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Espiro Only Way 2024
Icon

Only Way to kompaktowa spacerówka, która będzie idealna na cały okres wózkowania, jest aż do 22 kg!  Lekka aluminiowa rama na kołach bezobsługowych z pełnym zawieszeniem. Wózek Only Way poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami rodzinnego podróżowania. Dodatkowo wygodne siedzisko można zamocować w obu kierunkach.

Wielofunkcyjne, pełnowymiarowe siedzisko

Jeśli dziecko zaczyna siadać i obserwować świat potrzebuje spacerówki z bezpiecznym i komfortowym siedziskiem. W espiro only way siedzisko można ustawiać w obie strony: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Często najmłodsi czują się bezpiecznie kiedy widzą rodziców podczas spacerów, a kiedy podrosną najbardziej interesuje ich świat. Podnóżek, oparcie, budka, pasy są w pełni regulowane i można je łatwo i szybko dostosowywać do potrzeb roznącego dziecka. Magnetyczna klamra jest również pomocna przy zapinaniu w wózku energicznego brzdąca. 

Oparcie siedziska można dosłownie jednym ruchem delikatnie ustawiać do pozycji płaskiej. Jest to niezmiernie ważne podczas drzemki w trakcie spaceru. Budka only way jest dodatkowo poszerzana i posiada wbudowaną od spodu moskitierę. Dzięki temu nie możemy jej zgubić i jest zawsze pod ręką. Co ważne dla rodziców - to wielofunkcyjne siedzisko waży zaledwie 4 kg.

Espiro Only Way 2024
Wygodny system wpinania i wypinania siedziska z konstrukcji umożliwia ustawienie siedziska przodem lub tyłem w kierunku jazdy, w zależności od upodobań, czy warunków atmosferycznych.
Espiro Only Way 2024
Wyjątkową cechą Only Way jest zintegrowana moskitiera, która chroni dziecko przed owadami czy nadmiernym słońcem , a dzięki temu, że została wszyta w wewnętrzną część budki jest zawsze pod ręką.
Espiro Only Way 2024
Wygodny system trzystopniowej regulacji oparcia pozwala na bezproblemowe przejście z pozycji siedzącej do leżenia, a regulowany podnóżek sprawia, że maluszek może odpoczywać naprawdę komfortowo
Espiro Only Way 2024
Funkcjonalna, magnetyczna klamra zdecydowanie skraca czas zapinania.
Espiro Only Way 2024
Lekka i mała po zlożeniu konstrukcja, dostępna jest na kołach żelowych.
Espiro Only Way 2024
Konstrukcja Only Way składa się wraz ze spacerówką do niewielkich rozmiarów. Wyposażona jest w blokadę boczną, dzięki której to użytkownik decyduje o jej otwieraniu się po złożeniu.
Espiro Only Way 2024
Budka posiada dwa okna wentylacyjne. Małe okienko pozwala na obserwowanie dziecka przez rodziców, kiedy dziecko podróżuje przodem do kierunku jazdy.
Espiro Only Way 2024
Nowoczesny kosz, który może być zarówno otwarty jak i zamknięty dzięki zastosowaniu dodatkowego panelu. Kosz posiada też w tylniej części system szybkiego dostępu.

Co znajdziesz w zestawie

Praktyczny uchwyt na kubek umili codzienne spacery, umożliwiając zabranie ze sobą ulubionego napoju, będącego zawsze pod ręką.

Pokrowiec na nóżki.

Dodatkowy panel zamykający kosz.

Moskitiera w kieszonce pod budką.

Barierka obrotowa 360.

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional