Espiro Only

Espiro Only

Lekki i kompaktowy wózek, idealny dla aktywnych rodziców. Jeden zakup na cały okres wózkowania (do 22 kg). Teraz w kolekcji 2024.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Espiro Only
Icon
Icon
  • Icon
  • Icon

Wózek espiro only to pełna funkcjonalność i bogactwo akcesoriów, w lekkich i kompaktowych kształtach. Zaprojektowany na cały okres wózkowania, tak by służył rodzicom przez pierwsze 4 lata życia dziecka, bez konieczności zakupu oddzielnej spacerówki.

Gondola wózka espiro only waży zaledwie 3,9 kg. Posiada obszerne i wygodne wnętrze, które dopełnia wysokiej klasy materacyk z poszyciem bamboo. Gondola posiada podwójny system wentylacji, który zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza oraz komfort termiczny podczas gorących dni. Podczas chłodniejszych dni, wentylacje gondoli izoluje, montowany wewnątrz, kołnierz hot&cool. Dodatkowo, przed wiatrem chroni, zapinany na magnesy, kołnierz przy pokrowcu.

Charakterystyczną cechą gondoli espiro only jest wbudowana moskitiera oraz intuicyjna funkcja poszerzenia budki. Dzięki temu, latem nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów chroniących przed światłem czy owadami. Zastosowane wysokiej klasy tkaniny, z dodatkowym zabezpieczeniem waterproof i double UPF 50+, chronią maleństwo przed zewnętrznymi czynnikami otoczenia.

Espiro only został zaprojektowany na cały okres wózkowania. Dlatego gdy maluszek zaczyna samodzielnie siadać, czas na spacerówkę, która pomoże mu odkrywać świat z innej perspektywy. W espiro only dzięki dwustronnemu siedzisku, malec może podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. I to w najbardziej optymalnej dla siebie pozycji. Zapewnia to regulacja podnóżka, oparcia, budki oraz pasów. Dzięki temu spacerówka odpowiada potrzebom rosnącego maluszka. Spacerówka espiro only posiada także magnetyczną klamrę, która ułatwia i usprawnia zapinanie i wypinanie dziecka z wózka. Ponadto możliwość rozłożenia oparcia do pozycji całkowicie na płasko, umożliwi malcowi swobodny i komfortowy sen podczas spacerów. Cała ta funkcjonalność, zmieszczona w zgrabnym siedzisku spacerówki, waży zaledwie 4 kg.

 

Współcześni rodzice oczekują prostych rozwiązań, pełnej funkcjonalności i bogactwa akcesoriów, w lekkich i kompaktowych kształtach. Dlatego stelaż espiro only wykonano z lekkiego aluminium, który składa się zaledwie jednym ruchem i waży tylko 7 kg. Stelaż po złożeniu przyjmuje naprawdę niewielkie kształty i dlatego jest tak wygodny, i łatwy do przenoszenia, a także przechowywania go na płasko lub w pionie.

Espiro only posiada wygodne koła bezobsługowe, które radzą sobie na różnym rodzaju podłoża. Dodatkowo wielką zaletą wózka espiro only jest jego pojemny kosz zamykalno-otwieralny, z funkcją szybkiego dostępu.

Espiro only to odpowiedź na wszystko czego potrzebują współcześni rodzice.

Espiro Only
Gondola espiro only została wyposażona w budkę z możliwością rozłożenia jej do rozmiarów XL.
Espiro Only
Gondola espiro only posiada nowoczesny system wentylacji — panoramiczne okno wentylacyjne, które latem zapewni maluchowi odpowiedni komfort termiczny.
Espiro Only
W budce gondoli znajduje się wbudowana moskitiera oraz regulowany daszek, które są bardzo pomocne latem chroniąc przed słońcem i owadami.
Espiro Only
Teleskopowo regulowana rączka z ekoskóry sprawia, że wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.
Espiro Only
Kolejnym elementem dzięki któremu gondola może być usytuowana na różnej wysokości są adaptery. Tutaj wózek w wersji bez adapterów.
Espiro Only
Dzięki możliwości zapięcia dodatkowego stabilizatora możemy zminimalizować drgania gondoli, gdy wózek prowadzony jest po nierównej powierzchni.
Espiro Only
W zestawie znajduje się także folia przeciwdeszczowa chroniąca przed nagłym deszczem czy opadami śniegu.
Espiro Only
W opcji dodatkowo płatnej można nabyć obszerną osłonkę przeciwsłoneczną UV50+.
Espiro Only
Siedzisko spacerowe także posiada zintegrowaną moskitierę, znajdującą się się wewnątrz budki. Jej ogromnym plusem jest fakt, że jest zawsze pod ręką i nie można jej zgubić.
Espiro Only
Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozsunąć zamek i maksymalnie osłonić maleństwo. W przypadku gdy potrzebujemy zwiększyć wentylację pomocne będą dwa okienka wentylacyjne.
Espiro Only
Wyjątkowo obszerna budka wraz z dodatkowym daszkiem chroni także doskonale w pozycji całkowicie rozłożonej do spania.
Espiro Only
Oparcie wózka posiada kilkustopniową regulację pozycji dzięki czemu dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko.
Espiro Only
Pozycja pośrednia wychylenia oparcia pomocna jest w szczególności podczas spacerów z najmniejszymi pasażerami.
Espiro Only
Siedzisko modelu only można wpiąć w obu kierunkach jazdy jeśli chcemy mieć stały kontakt z maleństwem lub w przypadku dużego wiatru z kierunku jazdy na wprost.
Espiro Only
Regulowana teleskopowo rączka prowadnicy ułatwia szybką zmianę jej wysokości na przykład podczas pokonywania miejskich krawężników.
Espiro Only
Obszerna torebka z przewijakiem w zestawie pomieści wiele niezbędnych akcesoriów.
Espiro Only
Regulowany podnóżek ułatwi dostosowanie siedziska spacerówki do potrzeb maleństwa.
Espiro Only
Piękna sylwetka wózka sprawi, że w takim towarzystwie podczas spacerów będziemy czuli się wyjątkowo.
Espiro Only
Folia przeciwdeszczowa na spacerówkę w zestawie będzie pomocna w przypadku nagłej zmiany aury.
Espiro Only
Ciepły pokrowiec na nóżki ochroni przed chłodem i wiatrem.
Espiro Only
Obszerny kosz na zakupy i inne potrzebne nam przedmioty pomieści naprawdę wiele. Dodatkowo ma on funkcję szybkiego dostępu oraz możliwość całkowitego odpięcia dodatkowego przykrycia, w zależności od upodobań.
Espiro Only
Siedzisko spacerówki wyposażone w klamrę magnetyczną przyśpieszy codzienne wsiadania i wysiadania z wózka przez małego pasażera.
Espiro Only
Konstrukcja jest wyjątkowo lekka i zajmuje mało miejsca po złożeniu.
Espiro Only
W opcji dodatkowo płatnej znajdują się uniwersalne adaptery do fotelików samochodowych 0+
Espiro Only
Adaptery do fotelika 0+ na zdjęciu szczegółowym.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

Adaptery podwyższające gondolę

Materacyk z poszyciem bamboo

Kołnierz hot&cool

Praktyczny przewijak

Uchwyt na kubek

Zintegrowane moskitiery

Folie przeciwdeszczowe

Piękna torebka w zależności od wybranej kolorystyki wózka

Torebka do kol. 310

Torebka do kol. 309

Torebka do kol. 308

Torebka do kol. 304

Torebka do kol. 307

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional