Espiro Husky 2023

Espiro Husky 2023

 

Wielofunkcyjny wózek z gondolą XL i bogatym wyposażeniem, który będzie z Wami od narodzin aż do końca okresu wózkowania. 

 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Espiro Husky 2023
Icon
Icon
  • Icon
  • Icon

Kiedy maluszek przychodzi na świat, tak wiele się zmienia. Wiemy, jak ważne jest dla rodziców bezpieczeństwo i wygoda dziecka. Model espiro Husky to gondola XL, bogate wyposażenie WinterPack, które zapewni komfort podczas jesiennych i zimowych spacerów. Wykorzystamy je zarówno korzystając z gondoli, jak i później przy spacerówce. Wózek espiro Husky dostępny jest na kołach pompowanych z pompką w zestawie, które zapewniają komfort podróżowania dziecka nawet po bardzo nierównej nawierzchni. 

Gondola XL o wewnętrznych wymiarach 77 cm długości i 42 cm szerokości, która pomimo swoich wymiarów jest lekka — waży zaledwie 3,90 kg. Obszerna gondola bez problemu pomieści dziecko nawet w śpiworku z Winterpacku w zestawie. Wyposażona w dodatkową kieszeń na drobiazgi oraz pokrowiec z dodatkowym kołnierzem, który poprzez zastosowane magnesy można doczepić do daszka budki i tym samym zabezpieczyć wnętrze przed wiatrem.  Wypinanie gondoli jest szybkie i poręczne, pomimo swoich dużych gabarytów wewnętrznych gondola po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Wyposazona jest w praktyczne stopery, zabezpieczające jej poszycie przed zabrudzeniem w przypadku postawienia jej na podłożu, zewnętrzny system podnoszenia zagłówka gondoli oraz stabilizator. 

Siedzisko wózka espiro Husky jest wygodne i obszerne, aby maluch w każdym wieku mógł w nim podróżować bezpiecznie. Miękka dwustronna wkładka na siedzisku poprawia dodatkowo komfort jazdy malucha, a możliwość wpięcia siedziska w oba kierunki jazdy, pozwala na pełną swobodę podróżowania i stały kontakt dziecka z rodzicem. Budka siedziska jest dodatkowo poszerzana, posiada double UV50 protection system (tkanina zewnętrzna i specjalna tkanina wewnętrzna budki), dzięki czemu doskonale jest przystosowana na cieplejsze dni. Posiada okienko wentylacyjne oraz system zintegrowanej moskitiery, którą zawsze macie pod ręką. 

Składanie wózka jeszcze nigdy nie było tak proste, nowy design elementów konstrukcji to komfortowa obsługa, bez niepotrzebnej straty czasu. Ergonomiczne przyciski ułatwiają rozkładanie i składanie wózka wszystkim rodzicom. Zmienione proporcje kół i wygląd z przodu: unikalny, spójny wygląd i pełen komfort prowadzenia wózka na każdej drodze. Rama wózka została wykonana z lekkiego aluminium w kolorze matowej czerni.

Espiro Husky 2023
Praktyczna torba dla rodzica zmieści wiele drobiazgów stanowiących wyposażenie modelu Husky, takie jak np. przewijak, etui na butelkę, folie przeciwdeszczowe czy kocyk. A regulowana rączka pozwoli na dostosowanie jej wysokości do wzrostu prowadzącego.
Espiro Husky 2023
Dodatkowo powiększana budka gondoli chroni dziecko przed słońcem, chłodem czy wiatrem. Można ją łatwo rozłożyć i zagwarantować dziecku dodatkową ochronę.
Espiro Husky 2023
Dodatkowe okno w budce gondoli zapewni dziecku odpowiedni komfort termiczny w upalne dni.
Espiro Husky 2023
Nowoczesna i funkcjonalna moskitiera wszyta w wewnętrzną stronę budki gondoli oraz siedziska spacerowego umożliwi spokojne drzemki podczas letnich spacerów.
Espiro Husky 2023
Komplet dwóch foli przeciwdeszczowych w zestawie (na gondolę i spacerówkę) zabezpieczy przed deszczem i śniegiem.
Espiro Husky 2023
Eleganckie elementy odblaskowe w wózku zostały zaprojektowane w taki sposób, by poprawić widoczność w strategicznych punktach, tym samym zwiększając bezpieczeństwo po zmroku.
Espiro Husky 2023
Gondola została wyposażona w zewnętrzny system podnoszenia zagłówka we wnętrzu gondoli oraz stabilizator, którego zadaniem jest zapewnienie najwyższego komfortu podróży dziecka na trudniejszym podłożu.
Espiro Husky 2023
Siedzisko spacerówki wyposażono w miękką i funkcjonalną wkładkę. Dzięki niej siedzisko jednocześnie będzie jeszcze bardziej wygodne, jak i na długo pozwoli utrzymać je w czystości.
Espiro Husky 2023
Siedzisko w modelu Husky można wpiąć w obu kierunkach jazdy, a pojemny kosz na zakupy pomieści wiele niezbędnych drobiazgów.
Espiro Husky 2023
Kilkustopniowa regulacja oparcia pozwala uzyskać najbardziej optymalną pozycję dla wypoczynku malucha podczas spacerów.
Espiro Husky 2023
Pozycja pośrednia ustawienia oparcia, będzie idealna dla najmniejszych pociech, z zainteresowaniem przyglądających się otoczeniu.
Espiro Husky 2023
Oparcie spacerówki można ustawić w trzech pozycjach, dzięki czemu dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub wygodnie spać w pozycji na płasko.
Espiro Husky 2023
Siedzisko spacerowe posiada regulowany podnóżek, poszerzaną budkę oraz obrotową barierkę 360 stopni. Dodatkowo siedzisko zostało wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.
Espiro Husky 2023
Siedzisko spacerowe posiada praktyczną i dużą kieszeń z tyłu oparcia.
Espiro Husky 2023
Siedzisko spacerówki posiada dwa okna wentylacyjne, aby w cieplejsze dni zapewnić maluszkowi stały przepływ powietrza.
Espiro Husky 2023
Gondola posiada dodatkowe nóżki zabezpieczające jej poszycie przed zabrudzeniem w przypadku postawienia jej na podłożu.
Espiro Husky 2023
Elegancki aluminiowy stelaż o intuicyjnym sposobie składania, posiada możliwość złożenia z siedziskiem spacerowym.
Espiro Husky 2023
Wyjątkowo bogate wyposażenie wózka, które sprawdzą się podczas użytkowania nie tylko wersji z gondolą, ale i ze spacerówką.
Espiro Husky 2023
Wózek Husky posiada możliwość zamontowania adapterów do fotelika 0+. Adaptery i fotelik espiro Pi w osobnej sprzedaży.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

Pokrowiec na nóżki do siedziska spacerowego

Dwustronna wkładka

Torba pielęgnacyjna dla rodzica

Śpiworek

Kocyk

Barierka

Materacyk

Zestaw pompowanych kół z pompką

Przewijak

Mufka

Folie przeciwdeszczowe

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional