Espiro Fuel

Espiro Fuel

Lekki, innowacyjny wózek z nowoczesnym systemem automatycznego składania. Idealny do miasta i nie tylko!

 

     

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Espiro Fuel
Icon

Kompaktowy wózek na wyjątkowo dużych kołach, z nowoczesnym systemem składania autofolding. Model espiro Fuel to naturalne paliwo do spacerów nie tylko w mieście, ale i poza nim! Dzięki pełnej amortyzacji sprawdzi się idealnie również na nierównej nawierzchni, przy wadze zaledwie 7,9 kg. 

Fuel naturalne paliwo dziecięcej radości! 

Lekki, innowacyjny wózek espiro Fuel to odpowiedź na obecne tempo funkcjonowania młodych rodziców. Nowoczesny wózek spacerowy, zaprojektowany został tak, aby posiadać pełną funkcjonalność dużych topowych spacerówek. Budka wózka jest dodatkowo poszerzana, świetnie ochroni dziecko nie tylko przed nadmiernym słońcem, ale również wiatrem czy deszczem, dodatkowo materiał posiada filtr słoneczny UPF 50+. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, w kolekcji 2024 spacerówkę Fuel wzbogacono o nowe udogodnienia: magnetyczną klamrę, uchwyt na kubek oraz barierkę obrotową 360. 

Z tyłu oparcia, po rozłożeniu spacerówki do wersji leżącej, zaprojektowano obszerną, panoramiczną wentylację dodatkowo uzupełnioną okienkiem wentylacyjnym w budce, które idealnie sprawdzą się podczas drzemki w słoneczny, letni dzień. Regulacja pasów bezpieczeństwa, nachylenia siedziska oraz podnóżka gwarantuje łatwe dopasowanie wózka do potrzeb rosnącego dziecka.  

Nowoczesny system składania autofolding zapewnia możliwość złożenia wózka dosłownie jedną ręką. Espiro Fuel to jedyna kompaktowa spacerówka z dużymi kołami, które posiadają pełną amortyzację. Dlatego model Fuel sprawdzi się nie tylko w mieście, ale również poza nim na nieutwardzonych ścieżkach. Do wózka można kupić torbę podróżną, która ochroni wózek podczas podróży samolotem czy dłuższej trasy w samochodzie. W zestawie wraz z wózkiem znajduje się uniwersalna wkładka oraz śpiworko-pokrowiec, wyposażenie to sprawdzi się idealnie podczas chłodniejszych dni.

Espiro Fuel
Oparcie wózka można rozłożyć do pozycji leżącej, zapewniając w ten sposób dziecku wygodny i spokojny sen podczas spaceru. Pełna regulacja budki czyni przestrzeń wewnątrz stworzoną do odpoczynku.
Espiro Fuel
Pozycja pośrednia oparcia zwiększa komfort użytkowania dla maluszków, które niedawno nabyły umiejętność siadania.
Espiro Fuel
Model espiro Fuel posiada pełną regulację podnóżka. Funkcjonalność ta jest niezbędna podczas użytkowania produktu przez najmniejszych oraz podczas drzemek.
Espiro Fuel
Funkcjonalna i ergonomiczna barierka obrotowa 360°
Espiro Fuel
Dwustronna wkładka, znajdująca się w wyposażeniu podstawowym espiro Fuel, z jednej strony doskonale wentyluje, druga jej część natomiast zapewnia przyjemne ciepło.
Espiro Fuel
W zestawie znajduje się pokrowiec, którego zewnętrzną tkaninę pokryto dodatkową warstwą zwiększającą wodoodporność, co stanowi idealne wyposażenie w chłodniejsze dni.
Espiro Fuel
Praktyczny uchwyt na kubek w zestawie.
Espiro Fuel
Okno wentylacyjne z tyłu siedziska zapewni komfort podróży nawet w ciepłe dni.
Espiro Fuel
Tylnią część budki z kieszenią mamy możliwość zrolować, tak aby skorzystać z funkcji wentylacji.
Espiro Fuel
Z tyłu oparcia znajduje się praktyczna kieszonka na drobiazgi np. telefon, czy klucze.
Espiro Fuel
Podnóżek w wózku wykonany jest z łatwego do utrzymania czystości materiału, wykończony jest taśmą odblaskową, dzięki czemu nawet spacerując po zmroku, będziecie dobrze widoczni dla kierowców.
Espiro Fuel
Obrotowa barierka ułatwia wielokrotne wsiadanie i wysiadanie z wózka malucha, dlatego ciągłe wsadzanie i wyciąganie ruchliwej pociechy nie będzie problematyczne.
Espiro Fuel
Staranne wykończenia i dopracowane jakościowo detale.
Espiro Fuel
Espiro Fuel posiada modne, chromowe detale, które wraz z subtelnymi elementami odblaskowymi tworzą harmonijną estetykę.
Espiro Fuel
Wózek espiro Fuel został wyposażony w otwarty pojemny kosz na zakupy.
Espiro Fuel
Spacerówka posiada intuicyjny hamulec Stop&Go.
Espiro Fuel
Stelaż wózka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
Espiro Fuel
Wózek posiada sporych rozmiarów koła bezobsługowe z pełną amortyzacją.
Espiro Fuel
Espiro Fuel to kompaktowy wózek, składający się do niewielkich rozmiarów na wyjątkowo dużych kołach, doskonale radzących sobie także podczas jesiennych czy zimowych spacerów.
Espiro Fuel
Dla modelu espiro Fuel można zakupić ochronną torbę podróżną na wózek.
Espiro Fuel
Folia przeciwdeszczowa jest także sprzedawana osobno.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

Miękka dwustronna wkładka.

Śpiworko-pokrowiec dla dziecka.

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional