Espiro Bueno

Espiro Bueno

Z tym wózkiem codzienne życie każdego rodzica będzie naprawdę bueno!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Espiro Bueno
Icon
Icon
  • Icon
  • Icon

Pełen komfort użytkowania, unikalny wygląd i tkaniny o najwyższych parametrach, to tylko niektóre z jego zalet. Nowoczesny uniwersalny stelaż z grafitowym wykończeniem. Wózek posiada bezobsługowe koła, które sprawiają, że spacery stają się po prostu BUENO.  NOWOŚĆ ! W zestawie znajduje się praktyczny plecak.  

Komfortowa gondola, która sprawdzi się idealnie o każdej porze roku. Została wyposażona w podwójny system wentylacji, której dolne okno wentylacyjne posiada system hot&cool – wewnętrzny dopinany kołnierz, zabezpieczający przed chłodem w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowym atutem modelu espiro Bueno jest funkcjonalny zewnętrzny system regulacji nachylenia materacyka, a budka gondoli posiada double UV50 protection system (tkanina zewnętrzna i specjalna tkanina wewnętrzna budki). Model espiro Bueno posiada wygodny system wypięcia gondoli jednym przyciskiem oraz możliwość złożenia jej na płasko np. do przechowywania. 

Siedzisko spacerówki espiro Bueno jest obszerne i wygodne, dzięki czemu idealnie nadaje się na długie wycieczki. Budka siedziska posiada dodatkowy daszek oraz panel ją poszerzający, który zabezpiecza przed słońcem lub wiatrem. W wewnętrznej części budki znajduje się zintegrowana moskitiera, której nie możemy zgubić. Zastosowane tkaniny posiadają double UV50 protection system (tkanina zewnętrzna i specjalna tkanina wewnętrzna budki). Dodatkowym wyposażeniem siedziska jest wygodna dwustronna wkładka, miękkie ochraniacze na pasy, pokrowiec na nóżki oraz barierka 360 stopni ułatwiająca szybkie wsiadanie do wózka.

Elegancka, grafitowa konstrukcja dopełnia wpisującą się w trendy kolorystykę. Stelaż modelu espiro Bueno zaprojektowano tak, aby służył rodzicom, aż do końca okresu wózkowania. Jego maksymalne obciążenie to 22 kg. Wózek posiada bezobsługowe, trwałe koła, którym niestraszne są kamyki lub ostre elementy znajdujące się na podłożu. Dodatkowym elementem zwiększającym bezpieczeństwo po zmroku są elementy odblaskowe, zastosowane w gondoli i spacerówce.  Regulowana rączka w łatwy sposób pozwoli dostosować wysokość do wzrostu rodzica, a obszerny zamykany kosz na zakupy, pozwoli ukryć wszystkie niezbędne drobiazgi towarzyszące podczas codziennego przemieszczania się.  

Espiro Bueno
Dodatkowo powiększana budka gondoli chroni dziecko przed słońcem, a także przed wiatrem czy deszczem. Szybkim ruchem można ją rozłożyć do rozmiarów XL. Budka posiada double UV50 protection.
Espiro Bueno
Gondola z podwójnym system wentylacji, zapewnia dziecku odpowiedni komfort termiczny nawet w upalny dzień. Panoramiczny dolny panel posiada hot&cool system – wewnętrzny kołnierz, który zabezpieczy przed chłodem.
Espiro Bueno
W ukrytym panelu wewnętrznej części budki znajduje się zintegrowana moskitiera, szczególnie praktyczna podczas letnich drzemek na świeżym powietrzu.
Espiro Bueno
W zestawie z wózkiem znajduje się komplet dwóch dedykowanych foli przeciwdeszczowych.
Espiro Bueno
Siedzisko spacerowe w modelu espiro Bueno można ustawić w obu kierunkach jazdy, w zależności od pogody, czy potrzeb dziecka i rodzica.
Espiro Bueno
Budkę w siedzisku spacerowym można rozłożyć do rozmiarów XL, a jej tylną kieszeń wykorzystać do schowania różnych drobiazgów.
Espiro Bueno
Dzięki pełnej regulacji oparcia oraz podnóżka dziecko może podczas spaceru podróżować w najbardziej komfortowej pozycji: siedzącej, półleżącej lub całkowicie leżącej na płasko.
Espiro Bueno
W zestawie znajduję się również pokrowiec na nogi, który sprawdzi się idealnie w chłodniejsze dni.
Espiro Bueno
Wózek został wyposażony w obszerny zamykany kosz na zakupy oraz ergonomiczny hamulec STOP&GO.
Espiro Bueno
Model espiro Bueno został wyposażony w mięciutki materacyk, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort podróży.
Espiro Bueno
W zestawie gondoli znajduje się pokrowiec z systemem podwójnych zamków, z kieszonką na drobiazgi, dodatkowym kołnierzem zabezpieczającym przed wiatrem, mocowanym za pomocą magnesów do daszka.
Espiro Bueno
Wnętrze gondoli wykonano z bezpiecznego i przyjaznego maleństwu materiału.
Espiro Bueno
Plecak dla rodziców, pomieści naprawdę sporo. Wszystkie potrzebne poza domem gadżety i akcesoria. Mnóstwo praktycznych kieszeni i przegródek oraz nietuzinkowy kształt .
Espiro Bueno
Lekki i aluminiowy stelaż łatwo składa się nawet razem ze spacerówką.
Espiro Bueno
Gondola została wyposażona w stabilizator, którego zadaniem jest zapewnienie najwyższego komfortu podróży dziecka na trudniejszym podłożu.
Espiro Bueno
Gondola posiada dodatkowe nóżki zabezpieczające jej poszycie przed zabrudzeniem w przypadku postawienia jej na podłożu.
Espiro Bueno
Siedzisko spacerowe posiada praktyczną i dużą kieszeń z tyłu oparcia.
Espiro Bueno
Wózek espiro Bueno w kolorze 303 posiada wyjątkowe zdobienia na budce, w postaci haftu wieloryba na tle koralowców.
Espiro Bueno
Spacerówka espiro Bueno w kolorze 303 ma w zestawie dwustronną wkładkę z motywem podwodnego świata lub w odcieniu modnych szarości.
Espiro Bueno
Możliwość zamontowania adapterów do fotelika 0+. Adaptery i fotelik espiro PI w osobnej sprzedaży.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

Nowoczesny plecak pielęgnacyjny.

Ciepła mufka.

Śpiworek z wycięciem na pasy.

Mata do przewijania.

Zestaw dwóch foli przeciwdeszczowych.

Wewnętrzny kołnierz panelu hot&cool.

Ochraniacze na pasy.

Dodatkowy wpinany daszek do budki gondoli.

Pokrowiec do gondoli z obustronnym zamkiem.

Uchwyt na kubek.

Barierka 360 stopni.

Dwustronna wkładka do siedziska spacerowego.

Zintegrowana moskitiera gondoli.

Zintegrowana moskitiera siedziska spacerowego.

Pokrowiec na nóżki do wózka spacerowego.

Adaptery do fotelika (sprzedawane osobno)

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional