Wózki 2w1, czyli kompaktowe podejście do rodzicielstwa

Wózki dziecięce głęboko-spacerowe, 2w1 tzw. kompaktowe są odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodziców i niezmiennie od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Ich zalety to:

  • lekkość
  • proste, szybkie i intuicyjnie składania do małej i dosłownie kompaktowej postaci
  • lekka gondola, którą można składać na płasko
  • spacerówka, która składa się do małych rozmiarów, razem z konstrukcją wózka
  • spacerówka,, którą możemy montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Produktami flagowymi espiro są 3 wózki kompaktowe: espiro Miloo, Yoga i Only.

Espiro Miloo

To wózek premium, który łączy w sobie elegancję, niepowtarzalny design i ponadprzeciętną funkcjonalność. Klasyka awangardy, która ponad wszelką wątpliwość udowadnia, że jest możliwe stworzenie uniwersalnego wózka kompaktowego, który zelektryzuje rynek. Ekskluzywność kolekcji nie pozostawiła nikogo obojętnym.

Cechy funkcjonalne espiro miloo poznasz zaglądając na: www.espiro.pl/espiro-miloo

 

Espiro Yoga

Dobrze wiemy, że duża przestrzeń jest synonimem komfortu. Projektując wózek yoga, stworzyliśmy przestronną gondolę - tak, aby zapewnić dziecku wygodę o każdej porze roku i zagwarantować najlepsze warunki do pełnego i zrównoważonego rozwoju. Podwójna wentylacja, w którą wyposażony jest model yoga, dba o właściwy oddech. Odpowiednia cyrkulacja korzystnie wpływa na układ nerwowy, powodując uspokojenie umysłu, odpoczynek i dobre trawienie.  

Cechy funkcjonalne espiro yoga poznasz zaglądając na: www.espiro.pl/espiro-yoga

 

Espiro Only

Gondola wózka espiro only waży zaledwie 3,9 kg oraz posiada obszerne wnętrze. Dodatkowo posiada podwójny system wentylacji, który zapewni komfort termiczny podczas gorących. A podczas chłodniejszych dni gondolę można używać ze specjalnym pokrowcem na zamek i kołnierzem na magnesy. Dużym atutem jest materacyk świetnej jakości i wypinana wyściółka, wykonane z mięciutkiego i przyjaznego dla dziecka materiału. Gondola posiada dodatkowy daszek oraz wbudowaną moskitierę — latem nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów chroniących przed światłem, czy owadami.

Więcej o espiro only przeczytasz na: www.espiro.pl/espiro-only-1

 

Niezmiernie nas cieszy, że tak chętnie wybieracie nasze wózki kompaktowe. Dlatego my celebrując z Wami narodziny Waszego dziecka, pragniemy wręczyć Wam do każdego wózka kompaktowego espiro Miloo, Yoga i Only, prezent do Waszej wyprawki – zestaw kosmetyków dla niemowląt Mustela lub kocyk bambusowy marki espiro. To Ty wybierz, który prezent otrzymasz.

upominki od espiro pytaj u sprzedawców, w punktach dystrybucji naszych produktów.

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional