Relacja z targów Kids Time 2019

Dobiegła końca kolejna edycja targów Kids Time w Kielcach, gdzie po raz kolejny wystawialiśmy się z ekspozycją naszych produktów. Jesteście ciekawi, co zaprezentowaliśmy? Zapraszamy na krótką relację!

 

X, jubileuszowe Międzynarodowe Targi zabawek i artykułów dla Matki i Dziecka po  raz kolejny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczenia w nich i prezentacji nowej kolekcji 2019.

Targi Kids Time są największą tego typu imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej. Prawie 600 najlepszych firm wzięło udział w tegorocznej edycji. Cieszymy się że mogliśmy być jedną z nich.

Na powierzchni 200m2 pokazaliśmy nowe odsłony topowych produktów takich jak Sonic, Next w nowej kolorystyce. Nasze foteliki samochodowe w nowej kolorystyce budziły ogromne zainteresowanie zwiedzających. Spotkania z klientami to zwykle okazja do poznania ich opinii na temat naszych produktów, dzięki czemu możemy stale pracować, by stawały się jeszcze doskonalsze.

Wózek spacerowy Sonic Air na czarnym stelażu przypadł do gustu wielu zwiedzającym, szczególnie podobał się nowy podnóżek i odpinana torebka na drobiazgi, którą można zabrać ze sobą odpinając ją od wózka. Wersja koloru jungle, z roślinnym printem, prawdopodobnie stanie się naszym hitem sprzedażowym.

Z satysfakcją zaprezentowaliśmy zwiedzającym limitowane wersje gondol Next Avenue w dwóch kolorach, które będą dostępne na zamówienie.

Nasze nowości czyli lekkie wózki przewozowe Art i Axel były szeroko omawiane podczas rozmów handlowych. Dzięki wygodnemu składaniu i niskiej wadze, są bardzo komfortowe dla rodzica i dziecka, sprawdzając się podczas codziennych spacerów.

Organizator Imprezy, Targi Kielce S.A. przyznały nagrodę w postaci wyróżnienia za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego, co jest dla nas ogromnym zaszczytem podczas jubileuszowej edycji Kids Time.

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional