Nowe logo espiro

Jest! Nasze nowe LOGO! To rewolucyjna zmiana. Nowe logo bliższe jest charakterowi naszej marki. Jest energiczne i dynamiczne jak wartości, które reprezentuje espiro i któremu od zawsze towarzyszy hasło: DESIGNED TO MOVE.

Jako zespół od ponad 25 lat z pasją tworzymy wózki i produkty dla dzieci.  Jako Baby Design Group jesteśmy zespołem specjalistów, ale przede wszystkim jesteśmy rodzicami i właśnie to piękne i osobiste doświadczenie dało początek marce espiro. 

Od początku marce przyświeca hasło: DESIGNED TO MOVE, które jest kwintesencją tego, jak rozumiemy rodzicielstwo i jakie produkty tworzymy.

W espiro wierzymy w aktywne i radosne odkrywanie świata z dziećmi oraz dbamy o to, aby wraz z pojawieniem się maluchów mobilność rodziców nie została niczym ograniczona. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci, dlatego nasze produkty w pełni spełniają wymagania Was- rodziców i Waszych pociech. 

DNA marki od zawsze stanowiły: jakość, bezpieczeństwo i design.

Nasz Dział Rozwoju Produktu  i Zarządzania Jakością tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy własne wewnętrzne laboratorium badawcze wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do testowania produktów. Do testów i badań zawsze przykładamy wielką wagę. Poza wykonywaniem ich w niezależnych europejskich i polskich instytucjach badawczych, poddajemy je jeszcze bardziej rygorystycznym kontrolom wewnętrznym. Każdy wózek zanim trafi na rynek przechodzi szereg testów znacznie wykraczających poza zapisy obowiązujących norm. Sami projektujemy konstrukcje wózków, jak i poszczególne ich elementy uwzględniając nie tylko normy, ale również nadając im nowoczesny i ergonomiczny design.

Obecnie stabilną pozycję marki zawdzięczamy zaufaniu wielu tysięcy rodziców.

Branża, w której działamy dynamicznie rozwija się. Dostrzegamy i wprowadzamy zmiany i innowacje produktowe, które muszą wiązać się z progresem wizerunkowym zarówno asortymentu, jak i marki. Spójna wizja marketingowa jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę logo.  Nowe logo podkreśla dynamikę i ruch, dlatego też litery i ich kształt zyskały okrągłą formę. Nowy sygnet „e” nawiązuje do kręcącego się koła. Zastosowanie czarnej kolorystyki odzwierciedla jakościowy, aspirujący charakter marki.

Towarzyszymy rodzicom w Polsce i Europie. Wraz z każdymi narodzinami stajemy się częścią nowej rodziny. Razem przemierzyliśmy już miliony kilometrów. Wierzymy, że równie wiele mamy ich jeszcze przed sobą i że pokonamy je wspólnie.

Mamy #milionpowodów, aby wyjść z domu!

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional