Krzesełko, które rośnie z dzieckiem

Dzieci rosną niezwykle szybko, co bywa nie lada kłopotem podczas nieustannych zmian odzieży, butów i mebli dla malucha. Na szczęście są dostępne produkty, które rosną razem z dzieckiem. Takie jak krzesełko, które rośnie z dzieckiem. To propozycja espiro sense, idealne krzesełko do karmienia o wielu funkcjonalnościach. Wybierając krzesełko do karmienia, warto rozważyć taki model, który rośnie razem z dzieckiem i wystarczy na dłużej jako wielofunkcjonalny mebel. Zobacz, jakie funkcje espiro sense sprawdzą się dla dzieci w różnym wieku.

Wysokie krzesełko do karmienia

To idealna funkcja na początki nauki jedzenia. Kiedy dziecko uczy się jeść, powinno siedzieć odpowiednio wysoko, by można było mu łatwo podać posiłek, a także włożyć lub wyjąć je z siedziska. Wygodna tacka jest łatwa do czyszczenia, możesz ją też umyć w zmywarce. Dzięki bezpiecznemu elementowi zabezpieczającemu przed wysunięciem się dziecka oraz pasom bezpieczeństwa, maluch jest zawsze dobrze przypięty do krzesełka.


espiro sense

Hoker dla starszych dzieci

Starsze dzieci, kiedy potrafią już chodzić i mówić, mniej czasu spędzają w krzesełku,  a więcej się przemieszczają samodzielnie. Lubią bawić się z rodzeństwem, lub rówieśnikami. Pasjonują je prace plastyczne. Wtedy wygodnym miejscem do siedzenia będzie hoker, który idealnie pasuje do każdego wnętrza.


espiro sense hoker

Krzesełko taboret

Dzięki temu, że espiro sense posiada mechanizm regulacji nóg, można je łatwo rozkręcić i stworzyć wygodny niski taboret do siedzenia. Sprawdzi się doskonale w dziecięcym pokoiku, jako mebel przy niskim stole do rysowania, czy jedzenia i zabawy. Wiele możliwości, jakie daje espiro sense zasługują na uwagę rodziców, poszukujących krzesełka, które rośnie razem z dzieckiem.


espiro sense taboret

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional