Jaki wózek dla dziecka?

Każda mama, która stoi przed wyborem odpowiedniego wózka dla dziecka, musi zadać sobie mnóstwo pytań, które pozwolą jej lepiej dokonać dobrego wyboru. Dzięki temu będzie zadowolona z wózka.

W jakim terenie?

To najważniejsze pytanie, czyli to o rodzaj nawierzchni. Po jakim terenie będziemy się najczęściej poruszać z wózkiem, jakie trasy będziemy codziennie pokonywać i który model wózka będzie do tego najlepszy. Na miejskie chodniki wystarczy wózek na piankowych kołach, a na tereny podmiejskie, szutry i drogi nieutwardzone, warto kupić model na pompowanych kołach jak sonic air.

foto:espiro sonic

Jakie składanie wózka wybrać?

W sklepach jest dostępnych kilkadziesiąt modeli wózków o różnym typie składania, a wózek dla dziecka powinien się składać wygodnie i do kompaktowych rozmiarów. Najlepiej porównać kilka rodzajów składania podczas prezentacji w sklepie specjalistycznym: to doskonała okazja, aby samemu sprawdzić, który typ składania będzie dla nas najbardziej wygodny. Model espiro art składa się do kompaktowego rozmiaru, a ze stelaża espiro next można odpiąć koła i uzyskać jeszcze mniejszy rozmiar po złożeniu. 

foto: składanie espiro art

Kiedy wózek spacerówka?

Wiele mam zastanawia się, kiedy maluch powinien przesiąść się ze swojego pierwszego wózka głębokiego na spacerówkę. Zazwyczaj najlepszym momentem jest ten, w którym maluch zaczyna samodzielnie siadać, bez konieczności podparcia. Wtedy praktyczny na spacerach jest wózek spacerowy jak espiro axel.

 

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional