Gondola espiro una

Gondola espiro una

Uniwersalna gondola espiro una waży jedynie 3,6 kg. Składana na płasko, z dużymi oknami wentylacyjnymi. Dedykowana do stelaży wózków sonic air, sonic i galaxy.

  

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Gondola espiro una
Gondola espiro una

Uniwersalna, superlekka gondola una dedykowana jest do wózków spacerowych: espiro sonic air, espiro sonic i galaxy. Dzięki specjalnym adapterom można montować ją na ramach wózków spacerowych, co sprawia, że stają się one kompatybilnymi systememi podróżnymi z możliwością używania ich już od narodzin dziecka, aż do 4 roku życia. Idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy decydują się na zakup spacerówek od narodzin dziecka. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi urodzonymi w krótkim odstępie czasu - jeśli w rodzinie jest już wózek spacerowy- wystarczy zaopatrzyć się w gondolę una!

Gondola z wózkiem sonic

Dla wszystkich fanów i użytkowników wózków sonic to świetna wiadomość! Teraz te kultowe wózki spacerowe dedykowane na każdy teren, pogodę i porę roku mogą być używane przez rodziców i dzieci już od narodzin! Wystarczy ściągnąć siedzisko wóza sonic ze stelaża, zamontować odpowiednie adaptery i założyć na nie gondolę una. 

Gondola z wózkiem galaxy

Dla wielkomiejskich rodzin z maluchami i noworodkami, poszukujących lekkich i kompaktowych systemów podróżnych mamy rozwiązanie! Spacery z wózkiem espiro galaxy są możliwe już od narodzin dzieci. Uniwersalną gondolę una można montować na stelażu wózka galaxy dzięki dedykowanym adapterom. 

Gondola espiro una
Pełnowymiarowa i superlekka gondola wykonana jest z wodoodpornego materiału dodatkowo zapewniającego ochronę przed działaniem promieni UV. Posiada wszyte odblaski poprawiające widoczność wózka po zmroku.
Gondola espiro una
W gondoli znajduje się trwały i jakościowy materacyk wraz z wyściółką, która wykonana jest z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Wyściółka jest w całości wypinana i łatwa w czyszczeniu.
Gondola espiro una
Gondolę una można składać na płasko, dzięki czemu podczas transportu w samochodzie zajmuje mało miejsca.
Gondola espiro una
Budka w gondoli posiada nowatorskie duże okno wentylacyjne zabezpieczone siatką, bardzo przydatne podczas cieplejszych dni. Zapewnia prawidłową wentylację i komfort termiczny najmłodszym. Dodatkową ochroną przed słońcem jest rozkładany daszek.
Gondola espiro una
Realny kolor 07
Gondola espiro una
Realny kolor 17

Wymiary i wagi

    Icon Gondola            
Waga   3,6 kg            
Wysokość   21 cm            
Długość   78 cm            
Szerokość   36 cm            

Co znajdziesz w zestawie

Gondola z budką i daszkiem

Wypinana miękka wyściółka z jakościowym materacykiem

Adaptery do montażu na stelażach: sonic i galaxy (sprzedawane osobno)

Pokrowiec gondoli

Folia przeciwdeszczowa (sprzedawana osobno)

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie espiro

mat

Lekka i wygodna gondolka, fajnie się wpina na stelaż sonic, wszystko działa jak należy.


Jg

Dla drugiego dziecka w połączeniu ze spacerówką Galaxy, kupiłam i polecam wszystkim mamom


Aga

Piękny szary kolorek skradł moje serce, niepotrzebne są wielkie gondole od standardowego wózka skoro ta wystarcza w zupełności


Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional