Espiro Wave 2023

Espiro Wave 2023

Wave.

Wózek, który od lat jest na fali.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Wave 2023
Espiro Wave 2023
Espiro Wave 2023
Espiro Wave 2023
Espiro Wave 2023
Icon

Znany i uwielbiany od lat. Przebój wśród spacerówek w nowej odsłonie.

Ten wózek to prawdziwy longplay. Znany i uwielbiany od lat, w tym roku w nowej odsłonie. Poznaj przebój 2023 wśród wózków spacerowych – pełnowymiarową spacerówkę przeznaczoną dla dzieci od 0 do 22 kilogramów.

Odkąd Wave pojawił się w rodzinie Espiro, bezustannie poszerza grono swoich fanów. Od lat na fali ze względu na ponadprzeciętną funkcjonalność i fantastyczny design. W 2023 roku, podobnie jak we wszystkich e!spirujących kolekcjach, znów pierwsze skrzypce zagra bezpieczeństwo.

Nie od dziś wiadomo, że najbardziej lubimy te przeboje, które bardzo dobrze znamy. Wózek Wave potwierdza tę regułę. Nic dziwnego, że na sklepowych półkach szybko zyskał opinię evergreena. Dziś prezentujemy jego najnowszą wersję – prawdziwy remiks tego, co w Wave zagrało najbardziej.

Co to było?

  1. Wyjątkowo obszerne. długie i wygodne siedzisko.
  2. Składanie one-hand. Tak! Ten wózek składa się dosłownie jedną ręką. A dzięki temu, że składa się „do środka”, siedzisko pozostaje czyste.
  3. Wyjątkowo trwałe, jakościowe, bezobsługowe koła, idealnie naśladujące koła pompowane (w zakresie sprężystości i ich zachowania  się na powierzchni).

Wave to prawdziwy hit! Młodzi rodzice szczególnie cenią go za połączenie praktycznych rozwiązań ze świetnym designem. Pod względem kolorystyki, kolekcja 2023 staje się prawdziwym festiwalem nowości.

 

Zobacz, co sprawia, że Wave jest ciągle na fali i gra w duszy świeżo upieczonych rodziców?

Espiro Wave 2023
Model Wave posiada miękką, estetyczną wkładkę w zestawie z modnym wzorem.
Espiro Wave 2023
Wózek posiada w zestawie pokrowiec na nogi, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni.
Espiro Wave 2023
Wózek Wave fenomenalnie dopasowuje się do wzrostu prowadzącego, dzięki łatwej w regulacji rączce, otulonej elegancką ecoskórą.
Espiro Wave 2023
Model Wave posiada nie tylko wysokie siedzisko, które zapewni komfort jazdy Twojemu dziecku. Świetnie sprawdzi się na co dzień, m.in. dzięki temu, że został wyposażony w pojemny kosz na zakupy.
Espiro Wave 2023
Spacerówka posiada obszerną budkę, którą można powiększyć do rozmiarów XL, dzięki czemu świetnie chroni przed słońcem i wiatrem. Warto dodać, że budka jest wodoodporna i wykonana z materiału z filtrem UPF50+.
Espiro Wave 2023
Wygodny system regulacji oparcia, która pozwala na bezproblemowe przejście z pozycji siedzącej do leżenia
Espiro Wave 2023
Wygodny system regulacji oparcia, pozwala na dowolny wybór kąta pochylenie oparcia, w zależności od upodobań lub potrzeb.
Espiro Wave 2023
Wyjątkowo obszerne, długie i wygodne siedzisko.
Espiro Wave 2023
Wyjątkowo obszerna budka po jej poszerzeniu zapewnia komfort zarówno podczas zimowych spacerów, zabezpieczając przed opadami, jak i podczas letnich, zabezpieczając przed nadmiernym słońcem.
Espiro Wave 2023
W budce wózka znajduje się okienko, które pozwala na kontakt rodzica z dzieckiem, na zdjęciu w ujęciu bocznym.
Espiro Wave 2023
W budce wózka znajduje się okienko, które pozwala na kontakt rodzica z dzieckiem, na zdjęciu w ujęciu "od góry".
Espiro Wave 2023
System safety net, dzięki któremu jeszcze bardziej dbamy o bezpieczeństwo.
Espiro Wave 2023
Regulowany podnóżek pokryty jest elegancką tkaniną, wyjątkowo łatwą w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć podnóżek wilgotną szmatką, aby utrzymać go w czystości.
Espiro Wave 2023
Folia przeciwdeszczowa z systemem szybkiego dostępu w opcji dodatkowo odpłatnej.

Wymiary i wagi wózka

Co znajdziesz w zestawie

Model espiro Wave wyposażono w miękką dwustronną wkładkę, z dodatkowymi elementami zabezpieczającymi przed zsuwaniem się z siedziska.

Pokrowiec na nóżki

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional