Espiro Wave 2022

Espiro Wave 2022

Model Wave to topowy model marki Espiro, w kolekcji 2022 znajdziemy go w nowej wersji Espiro. Jest to pełnowymiarowy wózek spacerowy, przeznaczony dla dzieci już od 0 do 22 kg.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Wave 2022
Espiro Wave 2022
Espiro Wave 2022
Espiro Wave 2022
Espiro Wave 2022
Espiro Wave 2022
Icon

Wyjątkowa, pełnowymiarowa spacerówka, w której można bezpiecznie przewozić dzieci do 22kg! Ubiegłoroczna premiera tego modelu zyskała sympatię bardzo wielu użytkowników, dlatego i w tym roku nie mogło go zabraknąć w kolekcji Espiro 2022.

Funkcjonalne udogodnienia

Tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości — można ją łatwo ściągać ze stelaża do prania i równie szybko zakładać. Siedzisko jest obszerne, a oparcie w łatwy sposób można opuścić do pozycji płaskiej. Kolejną zaletą wózka Wave jest budka, obszerna, dodatkowo poszerzana, wodoodporna i wyposażona w dodatkowy daszek. Doskonale chroni przed wiatrem, opadami, jak i słońcem. Budka jest zaprojektowana z myślą o komforcie dziecka podczas cieplejszych dni — jej materiał zapewnia ochronę przed promieniami UV oraz posiada duże okna wentylacyjne. Do wózka dołączony jest ciepły pokrowiec na nogi chroniący dziecko przed zimnem i opadami.

Łatwy sposób składana


Espiro Wave to przede wszystkim solidnie wykonany stelaż, posiadający łatwy system składania – ONE HAND, dzięki czemu wózek złożysz dosłownie jedną ręką. Złożony wózek można go przechowywać na płasko, jak i w pozycji pionowej, co zajmuje małą przestrzeń.

Bezobsługowe koła


Spacerówki Wave 2022 został wyposażona w bezobsługowe koła (żelowe) z pełnym system amortyzacji, dodatkowo przednie koła są w pełni skrętne i posiadają blokadę. Wyjątkowym atutem jest dołączony bardzo obszerny kosz na akcesoria i zakupy. Dodatkowym plusem wózka jest nowa kategoria wagowa 0-22 kg.

Espiro Wave 2022
Szybka drzemka podczas spaceru? W modelu Wave to możliwe, dzięki regulacji oparcia, która pozwala na bezproblemowe przejście z pozycji siedzącej do leżenia.
Espiro Wave 2022
Spacerówka posiada obszerną budkę, którą można powiększyć do rozmiarów XL, dzięki czemu świetnie chroni przed słońcem i wiatrem. Jest wodoodporna oraz wykonano ją z materiału z filtrem UPF50+.
Espiro Wave 2022
Model Wave posiada nie tylko wysokie siedzisko, które zapewni komfort jazdy Twojemu dziecku, ale również został wyposażony w pojemny kosz na zakupy.
Espiro Wave 2022
Regulowany podnóżek w wózku pokryty jest elegancką tkaniną bardzo łatwą w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć podnóżek wilgotną szmatką.
Espiro Wave 2022
Espiro Wave został wyposażony w nowoczesny system składania – ONE HAND, złożony stelaż nie brudzi tapicerki wózka.
Espiro Wave 2022
Wózek posiada w zestawie pokrowiec na nogi, który sprawdzi się idealnie w chłodniejsze dni.
Espiro Wave 2022
Model Wave posiada miękką, estetyczną wkładkę w zestawie z modnym wzorem.
Espiro Wave 2022
W budce wózka znajduje się okienko, które pozwala na kontakt rodzica z dzieckiem.
Espiro Wave 2022
Z tyłu oparcia znajduje się pojemna kieszeń na najpotrzebniejsze drobiazgi.

Wymiary i wagi wózka

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional