Espiro Sonic Gel

Espiro Sonic Gel

Pełnowymiarowy, całoroczny wózek spacerowy, na każdą porę roku, maksymalnie wyposażony w funkcje i akcesoria, na dużych bezobsługowych kołach idealnie sprawdzających się na wszystkich chodnikowych nierównościach. Kategoria wagowa 0 - 22kg! 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Espiro Sonic Gel
Icon

Wózek espiro Sonic Gel dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chcą codziennie intensywnie korzystać z wózka, bez konieczności martwienia się o przebite koła. Wózek posiada solidny stelaż na dużych bezobsługowyh kołach z doskonałą amortyzacją, które sprawdzą się na wszystkich chodnikowych nierównościach.  Wyposażony jest w obszerne siedzisko i obszerną poszerzaną budkę z systemem double UV50+ protection, która chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. .W komplecie znajduje się ciepły pokrowiec na nogi. 

Stelaż espiro sonic jest solidny i zarazem lekki. Posiada łatwy system składania - wystarczy nacisnąć boczny guzik i pociągnąć za uchwyt znajdujący się przy siedzisku, a wózek automatycznie składa się w tzw. kanapkę. Można go przechowywać na płasko, jak i w pozycji pionowej, co zajmuje małą przestrzeń. Na rączce wózka znajduje się tzw. odbojnik, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniem, kiedy wózek jest złożony. Wszystkie koła spacerówki wyposażone są w system amortyzacji, a przednie są w pełni skrętne i posiadają blokadę. Wyjątkowym atutem jest dołączony bardzo obszerny kosz na akcesoria i zakupy. Wózek posiada ergonomiczny ręczny hamulec, co jest rzadką funkcją w spacerówkach. Teraz wózek może być używany już od narodzin dziecka - dzięki specjalnym adapterom na stelażu można montować uniwersalną gondolę Una oraz foteliki samochodowe.

 

Siedzisko i budka modelu espiro sonic gel 2022 są wyjątkowe - można je łatwo ściągać ze stelaża i równie szybko zakładać, umożliwia to łatwe czyszczenie tapicerki. Siedzisko spacerówki modelu espiro sonic gel 2022 jest obszerne, a oparcie regulowane do pozycji płaskiej. Budka wózka jest jedną z najobszerniejszych, jest dodatkowo poszerzana, wodoodporna, wyposażona w dodatkowy daszek oraz system double UV50+ protection (tkanina zewnętrzna i specjalna tkanina wewnętrzna budki). Doskonale chroni przed wiatrem, opadami, jak i słońcem. Budka jest zaprojektowana z myślą o komforcie dziecka podczas cieplejszych dni, dzięki dużemy oknu wentylacyjnemu zapewni odpowiedni komfort termiczny, podczas wakacyjnych spacerów. Do wózka dołączony jest ciepły pokrowiec na nogi chroniący dziecko przed zimnem i opadami. 

 

Model espiro sonic gel 2022 został wyposażony w funkcję , która sprawia, że można go używać już od pierwszych dni życia dziecka. Za pomocą specjalnych adapterów na stelażu wózka można zamontować uniwersalną gondolę Una oraz fotelik samochodowy. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy decydują się na korzystanie ze spacerówki już od narodzin dziecka lub mają dzieci rok po roku- w tym wypadku wystarczy zakup gondoli, bez konieczności zakupu nowego wózka. Dzięki tym rozwiązaniom espiro sonic gel 2022 staje się kompaktowym systemem podróżnym!

 

 

Espiro Sonic Gel
Oparcie wózka można ustawić w różnych pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko. Wszystkie poziomy ustawienia oparcia można regulować za pomocą pasów znajdujących się z tyłu oparcia.
Espiro Sonic Gel
Dzięki regulowanej rączce wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.
Espiro Sonic Gel
Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.
Espiro Sonic Gel
Budka siedziska spacerowego posiada double UV50+ protection system (tkanina zewnętrzna i specjalna tkanina wewnętrzna budki), jej dodatkowym elementem jest okienko wentylacyjne służy także do spoglądania na dziecko podczas spaceru
Espiro Sonic Gel
Kolekcja espiro sonic 2022 to nowe materiały o podwyższonej odporności na wodę.
Espiro Sonic Gel
Ekoskóra na rączce sprawia, że wózek wygląda pięknie
Espiro Sonic Gel
Wózek wyposażony jest w ciepły pokrowiec na nogi, który sprawdza się podczas zimniejszych dni, czy opadów.
Espiro Sonic Gel
Model espiro sonic 2022 posiada wyjątkowy ergonomiczny i bardzo wygodny hamulec ręczny.
Espiro Sonic Gel
Wózek posiada duże okna wentylacyjne w budce zabezpieczone siatką. Okno wentylacyjne sprawdzi się szczególnie latem, podczas drzemki malucha na świeżym powietrzu.
Espiro Sonic Gel
Wózek espiro sonic 2022 posiada koła bezobsługowe odporne na przebicia.
Espiro Sonic Gel
W model espiro sonic 2022 przednie koła są skrętne z osią obrotu 360 oraz posiadają specjalną blokadę, dzięki której wózek łatwo prowadzi się po trudniejszej nawierzchni. Wszystkie koła posiadają amortyzację.
Espiro Sonic Gel
Na ramie modelu espiro sonic 2022 znajduje się odblaskowy napis, który zwiększa bezpieczeństwo po zmroku.

Wymiary i wagi wózka

Wideo instruktażowe

 

 

Co znajdziesz w zestawie

Gondola Una (sprzedawana osobno)

Folia przeciwdeszczowa (sprzedawana osobno)

Pokrowiec na nóżki.

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

daga

niesamowity do prowadzenia, składanie jedną ręką. Piękny kolor i wygląd.


justyna

świetny wózek spacerowy, fajne dodatki, ciepły pokrowiec


Angel

Dobrze się go prowadzi po każdym terenie, jest wygodny, hamulec przy rączce to najlepsze rozwiązanie. Lubimy spacerki z sonic!


Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional