Espiro Only Way 2023

Espiro Only Way 2023

Espiro Only Way to spacerówka do 22kg z siedziskiem wpinanym przodem i tyłem do kierunku jazdy, na każdy teren z obszernym, zamykanym koszem, zintegrowaną moskitierą, uchwytem na torbę i kubek. Piękne, modne odcienie, wysokiej klasy tkaniny.

 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Only Way 2023
Espiro Only Way 2023
Espiro Only Way 2023
Espiro Only Way 2023
Espiro Only Way 2023
Icon

Only Way to kompaktowa spacerówka, która będzie idealna na cały okres wózkowania, jest aż do 22 kg!  Lekka aluminiowa rama na kołach pompowanych lub bezobsługowych z pełnym zawieszeniem. Wózek Only Way poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami rodzinnego podróżowania. Dodatkowo wygodne siedzisko można zamocować w obu kierunkach.

Wielofunkcyjne, pełnowymiarowe siedzisko

Jeśli dziecko zaczyna siadać i obserwować świat potrzebuje spacerówki z bezpiecznym i komfortowym siedziskiem. W espiro only way siedzisko można ustawiać w obie strony: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Często najmłodsi czują się bezpiecznie kiedy widzą rodziców podczas spacerów, a kiedy podrosną najbardziej interesuje ich świat. Podnóżek, oparcie, budka, pasy są w pełni regulowane i można je łatwo i szybko dostosowywać do potrzeb roznącego dziecka. Oparcie można ustawiać do pozycji płaskiej. Budka jest dodatkowo poszerzana, posiada wbudowaną moskitierę. Co ważne dla rodziców - to wielofunkcyjne siedzisko waży zaledwie 4 kg.

Espiro Only Way 2023
Wózek Only Way zawiera w zestawie pokrowiec na nóżki, z eleganckimi elementami odblaskowymi, ze specjalnej tkaniny reflective. Pokrowiec otuli malucha podczas spacerów w chłodniejsze dni, a po zmroku odblaski zwiększą bezpieczeństwo.
Espiro Only Way 2023
Wyjątkową cechą Only Way jest zintegrowana moskitiera, która chroni dziecko przed owadami czy nadmiernym słońcem , a dzięki temu, że została wszyta w wewnętrzną część budki jest zawsze pod ręką.
Espiro Only Way 2023
Wygodny system trzystopniowej regulacji oparcia pozwala na bezproblemowe przejście z pozycji siedzącej do leżenia.
Espiro Only Way 2023
Regulowany podnóżek sprawia, że maluszek może odpoczywać naprawdę komfortowo
Espiro Only Way 2023
Wygodny system wpinania i wypinania siedziska z konstrukcji umożliwia ustawienie siedziska przodem lub tyłem w kierunku jazdy, w zależności od upodobań, czy warunków atmosferycznych.
Espiro Only Way 2023
Budka z możliwością poszerzenia świetnie ochroni przed słońcem i wiatrem, a tkaniny, z których ją wykonano o podwyższonej odporności na wodę posiadają tak ważny dla małych dzieci podwójny filtr UPF 50+.
Espiro Only Way 2023
Budka posiada dwa okna wentylacyjne. Duże rozpinane na dodatkowy zamek zapewnia doskonałą wentylację w ciepłe dni, a małe pozwala na obserwowanie dziecka przez rodziców, kiedy dziecko podróżuje przodem do kierunku jazdy.
Espiro Only Way 2023
Model espiro Only Way został wyposażony w pojemny, zamykany kosz, a opcja quick-access umożliwia szybki dostęp do jego wnętrza.
Espiro Only Way 2023
Dzięki teleskopowej regulacji rączki one-hand espiro Only Way idealnie dopasowuje się do wzrostu osoby prowadzącej wózek.
Espiro Only Way 2023
Praktyczny uchwyt na kubek umili codzienne spacery, umożliwiając zabranie ze sobą ulubionego napoju, będącego zawsze pod ręką.
Espiro Only Way 2023
Konstrukcja Only Way składa się wraz ze spacerówką do niewielkich rozmiarów. Wyposażona jest w blokadę boczną, dzięki której to użytkownik decyduje o jej otwieraniu się po złożeniu.
Espiro Only Way 2023
Lekka i mała po zlożeniu konstrukcja, dostępna jest na kołach pompowanych lub żelowych.
Espiro Only Way 2023
Praktyczna kieszonka na drobiazgi z tyłu oparcia
Espiro Only Way 2023
Folia przeciwdeszczowa w opcji dodatkowo płatnej
Espiro Only Way 2023
W dodatkowej opcji płatnej znajdują się także adaptery do wpięcia fotelika samochodowego espiro Pi lub innych marek, dzięki którym można przekształcić stelaż w uniwersalny zestaw podróżny.

Co znajdziesz w zestawie

Pokrowiec na nóżki

Zintegrowana moskitiera

Uchwyt na kubek

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional