Espiro Look

Espiro Look

She's got the look!

 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Look
Espiro Look
Espiro Look
Espiro Look
Espiro Look
Icon

Kolekcja espiro look została zaprojektowana z myślą o oczekiwaniach nowoczesnych rodziców, wymagających nie tylko funkcjonalności i bezpieczeństwa, ale także pięknego wyglądu tkanin i dodatków oraz przytulności w bezpośrednim kontakcie malucha z nimi.
Dopełneniem tego są bezobsługowe koła, których nie da się przebić, ani nie trzeba pompować, a wózek polecany jest dla maluchów od 0 do 22kg.

Wózek spacerowy espiro look to nie tylko fantastyczny look i ponadprzeciętna funkcjonalność. To komfort jazdy, o jakim marzą najmłodsi. Idealna propozycja dla dzieci od 0 do 22kg.

Wózek spacerowy espiro look dba o komfort małych miłośników miejskich przygód. Idealnie sprawdzi się, gdy dziecko zmęczy się zabawą w parku lub na pobliskim placu zabaw. 

Dzięki temu, że espiro look jest lekką spacerówką, można ją bez problemów podnieść i przenieść, jeśli zachodzi taka potrzeba.  Nic Was nie ogranicza we wspólnym odkrywaniu świata. Wyposażony w ciepły pokrowiec na nóżki i regulowaną budkę przeciwsłoneczną z filtrem, doskonale poradzi sobie w każdych warunkach.

Look to jakościowy i wytrzymały wózek dla najmłodszych. Dzięki temu, że spacerówka Look posiada bezobsługowe koła, które pozwalają uniknąć przebicia opony podczas miejskiej wędrówki, jest zwykle pierwszym wyborem młodych mam i ojców. Regulowana rączka oraz innowacyjny system podnoszenia i obniżania oparcia to dodatkowe zalety wózka.

Espiro Look
Pokrowiec na nóżki otuli malucha podczas spacerów w chłodniejsze dni.
Espiro Look
Możliwość dopasowania wysokości rączki do wzrostu rodzica zwiększa komfort prowadzenia podczas spacerów.
Espiro Look
Wyjątkowy system regulacji oparcia ułatwia szybką zmianę jego położenia.
Espiro Look
Możliwość poszerzenia budki zwiększa komfort malucha podczas spacerów niezależnie od aury i pory roku. Opcja przydatna o każdej porze roku zimą chroni przed opadami, latem przed słońcem.
Espiro Look
Nowoczesny i funkcjonalny system regulacji oparcia.
Espiro Look
Budka wyposażona jest w dodatkowe okienko do obserwowania dziecka.
Espiro Look
Safety net zadaniem którego jest zwiększenie bezpieczeństwa malucha, niezmiernie funkcjonalne szczególnie latem, podczas wentylowania wnętrza budki.
Espiro Look
Eleganckie wykończenie prowadnicy oraz barierki w pięknym odcieniu brązu ecoskórą.
Espiro Look
Dodatkowy element na prowadnicy zabezpiecza rączkę po złożeniu wózka i ustawieniu go na podłożu przed zarysowaniem powierzchni z ecoskóry.
Espiro Look
Dwustronna, miękka wkładka prezentująca z jednej strony motyw lasu i leśnych zwierząt.
Espiro Look
Dwustronna, miękka wkładka prezentująca z jednej strony motyw ziół i roślin.
Espiro Look
Obszerny kosz na zakupy i drobiazgi pomieści wiele niezbędnych podczas spacerów akcesoriów.
Espiro Look
Wózek espiro Look składa się do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu codzienne przemieszczanie się czy podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Wymiary i wagi wózka

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional