espiro gamma FX

espiro gamma FX

Fotelik samochodowy gamma FX przeznaczony jest dla dzieci od 15 - 36 kg, grupa 2/ 3. Przeznaczony do montażu przodem do kierunku jazdy.

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ
espiro gamma FX
espiro gamma FX
espiro gamma FX
espiro gamma FX
espiro gamma FX
Icon

Fotelik samochodowy od 15 - 36 kg espiro gamma FX z ustawieniem: PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY jest zgodny z podstawowymi wymaganiami bezpieczeństwa określonymi w europejskim standardzie bezpieczeństwa ECE R44/04. Fotel posiada specjalną bazę, a całość montuję się za pomocą pasów lub pasów i systemu ISOFIT do fotela samochodowego.

Gwarancja bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy od 15 - 36 kg espiro gamma jest homologowany zgodnie z wymogami określonymi w europejskim standardzie bezpieczeństwa ECE R44/04. Testy fotela zostały przeprowadzone w niezależnym laboratorium badawczym Tass International w Holandii. Produkowany jest w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001. Specjalny system zaczepów ISOFIT podnosi poziom bezpieczeństwa i stabilność fotelika podczas jazdy, a dzięki możliwości regulacji długości zaczepów umożliwia precyzyjne dopasowanie do siedzenia samochodu.

Wygoda dla dziecka

Fotelik samochodowy od 15 - 36 kg espiro gamma gwarantuje dziecku pełen komfort podczas podróżowania. Fotel posiada siedmiostopniową regulację zagłówka i regulowane boki oparcia, co pozwala dostosować wymiary fotela do indywidualnych potrzeb dziecka. Szerokie boki fotela dodatkowo chronią ramiona i tułów dziecka podczas jazdy. Fotelik posiada również ergonomiczne podłokietniki  i zdejmowaną miękką tapicerkę, co ułatwia utrzymanie siedziska w czystości.

espiro gamma FX
Regulacja wysokości zagłówka
espiro gamma FX
Regulowane boki fotela
espiro gamma FX
Ergonomiczne podłokietniki
espiro gamma FX
Dodatkowy schowek/ szuflada
espiro gamma FX
Zdejmowana tapicerka
espiro gamma FX
System zaczepów FX

Wymiary i wagi fotelika

  Icon Fotelik Icon Baza
Waga  5,2 kg  - kg
Wysokość 55 cm (wewnętrzny wymiar)  - cm
Długość 32 cm (wewnętrzny wymiar)  - cm
Szerokość 33 cm (wewnętrzny wymiar)  - cm

Co znajdziesz w zestawie

Fotelik

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie foteliki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional