Espiro Galaxy z gondolą

Espiro Galaxy z gondolą

Nowoczesny, wielkomiejski wózek, idealny dla wymagających jakości i designu rodziców. Z możliwością montażu uniwersalnej gondoli Una (sprzedawanej osobno) i fotelika. Z dwukierunkowo wpinanym siedziskiem z ultrawysokim oparciem, rozkładanym do pozycji płaskiej. Superlekki z nowoczesnym systemem składania jednym ruchem ręki.

    

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Galaxy z gondolą
Espiro Galaxy z gondolą
Espiro Galaxy z gondolą
Espiro Galaxy z gondolą
Espiro Galaxy z gondolą
Icon

Wózek espiro galaxy to nowatorskie rozwiązanie dla rodziców mieszkających w miastach, poszukujących kompaktowych rozwiązań do poruszania się z dzieckiem. Idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą kupować pełnowymiarowego wózka z gondolą, tylko chca używać spacerówki, do której można wpiąć gondolę. Duży i superlekki stelaż na małych kołach jest podstawą systemu galaxy. Do stelaża dedykowane jest wielofunkcyjne pełnowymiarowe siedzisko, jak również jest kompatybilny z uniwersalną gondolą Una. Dzięki adapterom na stelażu można montować foteliki samochodowe. 

Z gondolą od urodzenia

Dobra wiadomość dla fanów systemu galaxy! Wózek można używać od narodzin dziecka z uniwersalną gondolą Una (sprzedawaną osobno). Dla rodziców, którzy poszukują kompaktowych rozwiązań na cały okres wózkowania to idealne rozwiązanie. Wystarczy zamontować odpowiednie adaptery i wpiąć do nich gondolę. Na stelażu wózka można również przewozić niemowlęta w foteliku samochodowym, podobnie jak przy gondoli- wystarczy wpiąć fotelik do odpowiednich adapterów. Idealny system podróżny dla rodzin mieszkających w miastach!

Duży i superlekki stelaż

Stelaż espiro galaxy jest duży i zarazem bardzo lekki - waży tylko 6,7 kg. Posiada nowatorski system składania - wystarczy naciskąć guzik przy rączce, przechylić ją do przodu, a całość automatycznie składa się na płasko. Do przechowania wózka wystarcza wąska przestrzeń. Stelaż można swobodnie składać razem z siedziskiem. Wyjątkowym atutem jest dołączony bardzo obszerny kosz na akcesoria i zakupy. Kształt stelaża jest wyjątkowy i nadaje całemu wózkowi bardzo nowoczesnego charakteru. Wszystkie koła są gumowe, wyposażone w  amortyzację i posiadają osłony boczne, które chronią przed zabrudzeniami.  Wózek posiada ergonomiczny hamulec typu  "stop and go".

Wielofunkcyjne, dwustronne siedzisko

Siedzisko galaxy to połączenie lekkości i funkcjonalności w pełnym wymiarze. Można je wpinać dwukierunkowo: kiedy dzieci są malutkie w kierunku do mamy, a kiedy podrosną przodem do kierunku świata. Oparcie jest wyjątkowo wysokie- 55 cm i posiada wypełnienie z siatki, która umożliwia doskonały przepływ powietrza podczas upałów. Siatki w oparciu minimalizuje wagę siedziska. Wózek posiada bardzo obszerną i dodatkowo poszerzaną budkę z wodoodpornej tkaniny odpornej na działanie promieni UV. Ważnym atutem jest możliwość ustawienia siedziska do pozycji płaskiej. Dodatkowa wkładka siedziska wykonana ze specjalnej tkaniny dystansowej zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza. Z zewnątrz wykonana jest z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału, który łatwo wyczyścić.

 

Espiro Galaxy z gondolą
Dzięki specjalnym adapterom na stelaż wózka można wpiąć uniwersalną gondolę Una. Dzięki temu wózek może być używany już od pierwszych dni życia dziecka.
Espiro Galaxy z gondolą
Uniwersalna, pełnowymiarowa gondola espiro una waży jedynie 3,6 kg. Dzięki dedykowanym adapterom można ją montować na lekki stelaż galaxy.
Espiro Galaxy z gondolą
Budka w gondoli una posiada nowatorskie duże okno wentylacyjne zabezpieczone siatką, bardzo przydatne podczas cieplejszych dni. Zapewnia prawidłową wentylację i komfort termiczny najmłodszym. Dodatkową ochroną przed słońcem jest rozkładany daszek.
Espiro Galaxy z gondolą
Gondolę una można składać na płasko, dzięki czemu podczas transportu w samochodzie zajmuje mało miejsca.
Espiro Galaxy z gondolą
Używając odpowiednich adapterów do stelaża wózka można wpinać foteliki samochodowe.
Espiro Galaxy z gondolą
Oparcie wózka można ustawić w trzech pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko. Wszystkie poziomy ustawienia siedziska można regulować zarówno kiedy dziecko siedzi przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.
Espiro Galaxy z gondolą
Regulowana rączka z ekoskóry sprawia, że wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim jak i niższym wzroście.
Espiro Galaxy z gondolą
Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.
Espiro Galaxy z gondolą
Podnóżek w siedzisku wózka jest regulowany. Jeśli dziecko lubi spać w wózku uniesienie podnóżka do góry naturalnie przedłuża powierzchnię do spania.
Espiro Galaxy z gondolą
Barierka wykonana z ekoskóry jest łatwa w czyszczeniu. Można wypinać ją szybko i wygodnie z jednej strony naciskając odpowiedni guzik.
Espiro Galaxy z gondolą
Wózek posiada miękką wkładkę wykonaną ze specjalnej tkaniny dystansowej zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza. Z zewnątrz wkładka wykonana jest z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału, który łatwo wyczyścić.
Espiro Galaxy z gondolą
Oparcie siedziska wykonane jest ze specjalnego materiału- siatki, która zapewnia doskonały przepływ powietrza, co sprawdza się szczególnie podczas upałów. Zastosowanie siatki na oparciu minimalizuje wagę siedziska i wózka.
Espiro Galaxy z gondolą
Z tyłu siedziska znajduje się dodatkowa kieszeń na drobiazgi zapinana na zamek. Dzięki niej telefon, czy chusteczki są zawsze pod ręką.
Espiro Galaxy z gondolą
W zestawie z wózkiem znajduje się specjalny pokrowiec na nogi, który wpina się do wkładki siedziska. Wkładka razem z pokrowcem stanowi śpiworek ochraniający dziecko podczas zimniejszych dni.
Espiro Galaxy z gondolą
Stelaż składa się wraz z siedziskiem dosłownie jedną ręką. Wystarczy przechylić siedzisko i nacisnąć guzik w rączce, a wózek w kilka sekund złoży się do minimalnego płaskiego rozmiaru.
Espiro Galaxy z gondolą
Wszystkie koła są gumowe i pełne w środku, co zabezpiecza je przed zanieczyszczeniami oraz umożliwia łatwe czyszczenie. Wszystkie koła posiadają amortyzację. Z tyłu znajduje się wygodny hamulec "stop and go".
Espiro Galaxy z gondolą
Przednie koła są skrętne z osią obrotu 360 oraz posiadają specjalną blokadę, dzięki czemu wózek łatwo prowadzi się po trudniejszej nawierzchni.
Espiro Galaxy z gondolą
Ustawienie siedziska w kierunku do rodzica sprawdza się szczególnie kiedy dzieci są jeszcze malutkie i potrzebują stałego kontaktu wzrokowego z rodzicami.
Espiro Galaxy z gondolą
Wyjątkowo obszerny kosz umożliwia transport wielu akcesoriów.
Espiro Galaxy z gondolą
Do wózka dołączona jest pojemna torba wpinana na zamek do kosza wózka. Dzięki niej zawartość kosza jest zabezpieczona i niewidoczna. Po wypięciu z kosza torbę można nosić na ramieniu. To nowatorskie rozwiązanie ułatwia poruszanie się z dzieckiem i wózkiem!
Espiro Galaxy z gondolą
Espiro Galaxy z gondolą

Wymiary i wagi wózka

  IconWózek z gondola Icon Gondola Icon Wózek z siedziskiem Icon Siedzistko Icon Po złożeniu z siedziskiem Icon Po złożeniu stelaż Icon Koła przód Icon Koła tył
Waga 10,6 kg 3,9 kg 10 kg 3,3 kg 10 kg 6,7 kg    
Wysokość 110 cm 21 cm 95 - 108 cm 48 cm 30 cm 33 cm 15,5 cm 17 cm
Długość 90 - 100 cm 78 cm 72 cm 25 cm 72 cm 72 cm    
Szerokość 60 cm 36 cm 50 cm 34 cm 50 cm 50 cm    
  Po złożeniu stelaż Koła przód Koła tył
Waga 6,70 kg    
Wysokość 33 cm 15,5 cm 17 cm
Długość 72 cm    
Szerokość 50 cm    

 

,,

 

Wideo instruktażowe

 

Co znajdziesz w zestawie

Aluminiowy stelaż z kołami i koszem na akcesoria

Siedzisko z budką i 5- ci punktowymi pasami

Wkładka na siedzisko

Pokrowiec na nogi

Pokrowiec na nogi

Barierka z ekoskóry

Torba na ramię dla rodziców z możliwością wpięcia do kosza wózka

Gondola una (sprzedawana osobno)

Adaptery do gondoli (sprzedawane osobno)

Adaptery do fotelików (sprzedawane osobno)

Folia przeciwdeszczowa (sprzedawana osobno)

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional