Espiro Coco

Espiro Coco

Miejski wózek nie tylko na ulice dużych i zatłoczonych miast. Spacerówka Coco idealnie sprawdzi się też na nierównej nawierzchni, dzięki kołom bezobsługowym podróżowanie z dzieckiem nigdy nie było tak komfortowe. 

 

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ Sklep ONLINE
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Espiro Coco
Icon

Spacerówka espiro Coco to wygoda dla malucha i praktyczne rozwiązanie dla rodzica. Estetyczna ekoskóra na rączce i barierce, wyjątkowo praktyczna tkanina na siedzisku, czy dwustronna wkładka to elementy wózka, które niezmiernie pomagają w utrzymaniu go w idealnej czystości. Dodatkowo wymieniona wyjątkowa wkładka z unikalnym nadrukiem posiada praktyczne mocowania, które zapobiegają zsuwaniu się jej z siedziska, nawet podczas zabawy ruchliwego malucha.

 

 

Model espiro Coco, zaprojektowano tak, aby zapewnić, jak największą wygodę dla maluszka oraz wygodę użytkowania dla rodzica. Wózek posiada dodatkowo poszerzaną budkę, aby ochronić dziecko nie tylko przed nadmiernym słońcem, ale również wiatrem lub deszczem. W zestawie znajduje się modna dwustronna wkładka, która posiada praktyczne mocowania, które zapobiegają zsuwaniu się jej z siedziska, nawet podczas spaceru z ruchliwym maluchem. Dodatkowo model espiro Coco ma praktyczną i wyjątkowo dużą kieszeń z tyłu budki, w której można schować najpotrzebniejsze drobiazgi.

Wózek espiro Coco został wyposażony w wytrzymałe bezobsługowe koła z pełną amortyzacją, tak aby prowadzenie tego modelu podczas codziennych spacerów, niezależnie od podłoża, było komfortowe i bezpieczne. Specjalnie zaprojektowane drobne elementy odblaskowe zastosowane w wózku espiro Coco, zwiększają jego widoczność po zmroku czy podczas pochmurnej pogody, a tym samym zatem bezpieczeństwo. Intuicyjny system składania jedną ręką pozwala na szybkie spakowania wózka nawet małego bagażnika.

Espiro Coco
Płynna regulacja oparcia sprawia, że z łatwością można dostosować kąt nachylenia do aktualnych potrzeb dziecka.
Espiro Coco
Model Coco posiada obszerną budkę z dodatkową opcją rozłożenia jej do rozmiarów XL.
Espiro Coco
Regulacja podnóżka w wózku Coco zapewnia dziecku komfort podróży w każdej pozycji.
Espiro Coco
W zestawie wraz z wózkiem znajduje się pokrowiec na nóżki, który sprawi się podczas chłodniejszych dni.
Espiro Coco
Koła bezobsługowe sprawdzą się nie tylko w mieście ale również na szutrowej drodze, są odporne na przebicia. Każde z 4 kół posiada pełną amortyzację.
Espiro Coco
Barierka w modelu Espiro Coco jest wykonana z ekoskóry.
Espiro Coco
Model Coco posiada pojemny kosz na zakupy.
Espiro Coco
Hamulec Stop&Go pozwala na łatwe zablokowanie i odblokowanie wózka, bez względu na rodzaj obuwia.
Espiro Coco
Model Coco został wyposażony z miękką wkładkę, która zapewni dodatkowy komfort podczas spacerów.
Espiro Coco
Wózek złożysz bez konieczności wypinania barierki, dosłownie jedną ręką.

Wymiary i wagi wózka

                   

Pomimo wszelkich naszych starań, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę, informujemy, że kolory produktów przedstawionych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych produktów.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian i ulepszeń produktów w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

Opinie

Zobacz, za co kochacie wózki espiro

Sprawdź dostępność!

ZNAJDŹ SPRZEDAWCĘ

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Zadzwoń do nas. Doradzimy!

+48 (34) 360 46 64 - 65

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional