Czym się różni Only 2020 od Only 2021?

Lekki kompaktowy wózek miejski w nowym designie. Modelu Only 2020 nikomu nie trzeba przestawiać, typowy miejski wózek wielofunkcyjny o lekkiej konstrukcji i ciekawym wyglądzie. W tym roku ma swojego młodszego konkurenta, który już w pierwszej rundzie może rozłożyć go na łopatki.

Espiro Only 2021 to jeszcze większa minimalistyczna elegancja w wyglądzie. W nowej odsłonie nie tylko zobaczymy nowe kolory i tkaniny, zmieni się cały design gondoli. Cała konstrukcja będzie sprawiała wrażenie jeszcze lżejszego wózka, dodatkowo zostanie to podkreślone eleganckim metalowym wykończeniem budki. Również spacerówka zostanie lekko zmieniona, zniknie dotychczasowa skórzana metka oraz na ramie wózka pojawi się napis Only.

 

Jednak nowy wygląd wózka głębokiego to nie jedyne czym zachwyci nas model Only w kolekcji 2021. Już teraz w zestawie z wózkiem 2w1 dostajemy nie tylko dwie dedykowane folie przeciwdeszczowe: na gondole oraz na spacerówkę ale również adaptery podwyższające gondole o 8 cm. To wy będziecie mogli zdecydować jaka wysokość jest dla Was najwygodniejsza.

Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek jakie niesie ze sobą nowa wersja, dotychczasowo gondola była wyposażona w materacyk zapewniający odpowiedni komfort dzieci, jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej i model 2021 będzie posiadał specjalny materacyk premium z bambusowo-bawełnianą poszewką która w łatwy sposób można wyprać.   

Instagram #Espiro

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach, limitowanych kolekcjach, promocjach, wydarzeniach!

Espiro częścią Baby Design Group

© 2019 | Espiro

Espiro częścią Baby Design Group

Created by Funktional